Rozpis zápasů 10.5.-16.5.

Okresní přebor muži
13.5.2016 17:30 Zlámanec - Sušice
14.5.2016 16:30 Nezdenice - Uh. Ostroh
15.5.2016 16:30 Bánov - Hluk
15.5.2016 16:30 Zlámanec - Drslavice
15.5.2016 16:30 Havřice - Slavkov
15.5.2016 16:30 Jarošov - Bílovice
15.5.2016 16:30 D. Němčí - Šumice
mmm
Okresní soutěž muži sk.A
15.5.2016 16:30 Popovice - Košíky
15.5.2016 16:30 Kněžpole - Babice
15.5.2016 16:30 Mistřice - Částkov
15.5.2016 16:30 Traplice - Polešovice
15.5.2016 16:30 Mařatice - Topolná
15.5.2016 16:30 Huštěnovice - Kostelany
Okresní soutěž muži sk.B
15.5.2016 16:30 O. Lhota - Orel UB
15.5.2016 16:30 Boršice u Bl. - Žítková
15.5.2016 16:30 St. Hrozenkov - Pitín
14.5.2016 16:30 Strání - H. Němčí
15.5.2016 16:30 Březová - Záhorovice
15.5.2016 16:30 Komňa - Přečkovice
Základní třída sk.A
15.5.2016 16:30 Neobsazeno - Tučapy
15.5.2016 16:30 Jankovice - Stříbrnice
14.5.2016 16:30 Uh. Ostroh - Vážany
15.5.2016 16:30 Tupesy - Velehrad
Základní třída sk.B
15.5.2016 16:30 Neobsazeno - Rudice
15.5.2016 16:30 Bystřice p/L - Drslavice
15.5.2016 16:30 Korytná - S. Loz
14.5.2016 16:30 Vlčnov - Hradčovice
Okresní přebor dorost sk.A
15.5.2016 13:00 Zlechov - Uh. Ostroh
13.5.2016 17:30 Bílovice - O. N. Ves
15.5.2016 14:00 Neobsazeno - Buchlovice
15.5.2016 15:30 Nedakonice - Mistřice
15.5.2016 14:00 Jalubí - Neobsazeno
Okresní přebor dorost sk.B
14.5.2016 13:30 Hradčovice - Prakšice
15.5.2016 14:00 Neobsazeno - Bánov
14.5.2016 16:30 Šumice - Neobsazeno
15.5.2016 14:00 Újezdec - Nivnice
15.5.2016 14:00 Havřice - Vlčnov
Okresní přebor žáci
15.5.2016 10:00 Bánov - Prakšice
14.5.2016 15:00 Újezdec - Topolná
15.5.2016 10:00 Havřice - Boršice
14.5.2016 10:00 O. N. Ves - Nivnice
15.5.2016 10:30 Nedakonice - Šumice
Okresní soutěž žáci
15.5.2016 10:00 Neobsazeno - Velehrad
15.5.2016 10:00 Kněžpole - Traplice
15.5.2016 10:00 Jalubí - Bílovice
Okresní soutěž žáci M sk.A
15.5.2016 14:00 Břestek - Neobsazeno
15.5.2016 10:00 Březolupy - Uh. Ostroh
15.5.2016 10:00 Neobsazeno - Babice
15.5.2016 14:00 Jarošov - Nedachlebice
15.5.2016 10:00 Mařatice - Buchlovice
15.5.2016 14:30 Huštěnovice - Ořechov
Okresní soutěž žáci M sk.B
15.5.2016 14:00 Orel UB - Hradčovice
15.5.2016 13:00 Bystřice p/L - Vlčnov
15.5.2016 14:30 St. Hrozenkov - D. Němčí
15.5.2016 11:15 ČSK Uh. Brod - S. Loz
15.5.2016 14:00 Březová - Korytná
Okresní přebor přípravky starší sk.A
14.5.2016 14:00 Spytihněv - Polešovice
16.5.2016 16:00 Kunovice - FCS holky
15.5.2016 10:00 St. Město - Boršice
15.5.2016 10:00 Tupesy - Buchlovice
14.5.2016 14:00 FCS kluci - Mařatice
Okresní přebor přípravky mladší sk.A
14.5.2016 15:00 Spytihněv - Polešovice
16.5.2016 16:00 Kunovice - FCS holky
15.5.2016 10:00 St. Město - Boršice
15.5.2016 11:00 Tupesy - Buchlovice
14.5.2016 15:00 FCS kluci - Mařatice
Okresní přebor přípravky starší sk.B
15.5.2016 12:30 Uh. Ostroh - Strání
16.5.2016 17:00 O. N. Ves - Hluk
15.5.2016 13:30 Nivnice - ČSK Uh. Brod
14.5.2016 14:00 D. Němčí - Vlčnov
Okresní přebor přípravky mladší sk.B
15.5.2016 12:30 Uh. Ostroh - Strání
16.5.2016 16:00 O. N. Ves - Hluk
15.5.2016 14:30 Nivnice - ČSK Uh. Brod
14.5.2016 15:00 D. Němčí - Vlčnov
Okresní soutěž přípravky sk.A
14.5.2016 14:00 Březolupy - Babice
14.5.2016 15:00 Kněžpole B - FCS holky
14.5.2016 15:00 Kněžpole - Neobsazeno
14.5.2016 14:30 Jarošov - Topolná
15.5.2016 13:00 Huštěnovice - Nedakonice
Okresní soutěž přípravky sk.B
15.5.2016 10:00 Rudice - Březová
14.5.2016 14:00 Bánov - Prakšice
15.5.2016 14:00 Pitín - Hradčovice
14.5.2016 14:00 Újezdec - Orel UB
14.5.2016 14:00 Havřice - Šumice

Adresa OFS

Okresní fotbalový svaz
Uh. Hradiště

Růžová 436
686 01 Uh. Hradiště

Tel.: 603 977 677
Email: ofsuh@atlas.cz

IČ: 22880283

č.ú.: 2270332389/0800

Partneři OFS

Hledat

Najdete nás:

Reklama

Free business joomla templates