Losovací čísla pro SŘ 2016/2017

Losovací čísla OFS Uh. Hradiště – soutěžní ročník 2016/2017

Okresní přebor muži

Okresní soutěž muži sk. A

1 Topolná                   NE ÚZM 1 Částkov                   NE 10.15
2 Bánov                     NE ÚZM 2 Velehrad NE ÚZM
3 Kněžpole            NE ÚZM 3 Polešovice                NE ÚZM
4 Jalubí NE ÚZM 4 Babice                    NE ÚZM
5 Březová                   NE 15.00 5 Popovice                  NE ÚZM
6 Hluk B                    NE ÚZM 6 Košíky                    SO ÚZM
7 Havřice NE ÚZM 7 O. Lhota   NE ÚZM
8 Bílovice                  NE ÚZM 8 Mařatice                  NE ÚZM
9 Jarošov                   NE ÚZM 9 Tupesy                NE ÚZM
10 Uh. Ostroh A              NE ÚZM 10 Kostelany                 NE ÚZM
11 Sušice NE ÚZM 11 Huštěnovice               NE ÚZM
12 Šumice                    NE ÚZM 12 Traplice        NE ÚZM
13 Slavkov                   SO ÚZM      
14 Dolní Němčí B                Hlášenky      
           

Okresní soutěž muži sk. B

Základní třída sk. A

1 H.  Němčí                  NE ÚZM 1 Mistřice                  NE ÚZM
2 Orel Uh. Brod             SO ÚZM 2 Tučapy                    NE ÚZM
3 Vlčnov B  SO ÚZM 3 Kudlovice NE ÚZM
4 Strání B                  SO ÚZM 4 Jankovice                 NE ÚZM
5 Přečkovice                NE 14.30 5 Stříbrnice               NE ÚZM
6 Nezdenice                 SO ÚZM 6 Vážany                    NE ÚZM
7 St. Hrozenkov             NE 15.00 7 Uh. Ostroh B              NE ÚZD
8 Hradčovice                NE ÚZM 8 Neobsazeno x
9 Pitín                     NE ÚZM
Tříkolový systém
10 Boršice u Bl.             NE ÚZM      
11 Záhorovice                NE 15.00      
12 Žítková                   NE 14.00      
           

Základní třída sk. B

 

 

 

1 Neobsazeno x  
2 Podolí NE ÚZM  
3 Komňa                     NE ÚZM      
4 Drslavice B               SO ÚZM      
5 Bystřice p/L              NE ÚZM      
6 S. Loz                    NE 15.00      
7 Rudice                    NE ÚZM      
8 Korytná                   NE ÚZM      
Tříkolový systém
     

Okresní přebor dorost 

OP žáci

1 Boršice SO ÚZM 1 Topolná NE ÚZŽ
2 Uh.Ostroh SO ÚZM 2 Bánov NE ÚZŽ
3 Neobsazeno x 3 Jalubí NE ÚZŽ
4 Jalubí NE ÚZD 4 Nivnice NE ÚZD
5 Buchlovice SO ÚZM 5 O. N. Ves SO ÚZD
6 Březolupy SO ÚZM 6 Hradčovice NE ÚZD
7 Havřice                   NE ÚZD 7 Břestek A Hlášenky
8 Hradčovice                SO ÚZM 8 Újezdec SO 15:00
9 Bánov                     NE ÚZD 9 Prakšice NE ÚZD
10 Vlčnov                    NE ÚZD 10 Mistřice NE ÚZŽ
11 Zlechov                SO 14:00 11 Osvětimany SO ÚZD
12 O. N. Ves                 SO ÚZD 12 Šumice NE ÚZŽ
13 Šumice                    SO ÚZM 13 Babice NE 3 před ÚZM
14 Traplice NE ÚZD 14 Velehrad NE 2 před ÚZM
           

OSŽ-M-sk. A

OSŽ-M-sk. B

1 Boršice NE ÚZŽ 1 D. Němčí B Hlášenky
2 Nedachlebice NE ÚZŽ 2 Uh.Ostroh SO ÚZD
3 Polešovice NE ÚZD 3 Vlčnov NE 10:00
4 Buchlovice SO ÚZD 4 Popovice NE ÚZD
5 Březolupy NE ÚZŽ 5 Havřice NE ÚZŽ
6 Jankovice NE ÚZD 6 Březová NE 12:30
7 Břestek B Hlášenky 7 Suchá Loz NE 12:30
8 Bílovice NE 10:30 8 Bystřice p/L NE 13:00
9 Jarošov NE ÚZD 9 St. Hrozenkov NE 12:30
10 Ořechov NE 11:30 10 Neobsazeno
11 Mařatice NE 10:00 11 Bojkovice B Hlášenky
12 Traplice NE ÚZŽ 12 Orel Uh. Brod NE 14:00
           

OP přípravka sk. A

 

 

    Hrací čas st.   Hrací čas ml.  
1 FC Slovácko dívky Hlášenky   Hlášenky  
2 St. Město NE 10:00   NE 10:00  
3 Kunovice PO 16:00   PO 16:00  
4 Tupesy NE 10:00   NE 11:00  
5 Buchlovice NE 10:00   NE 10:00  
6 Boršice PO 16:30   PO 16:30  
Čtyřkolový systém
 

OP přípravka sk. B

 

 

    Hrací čas st.   Hrací čas ml.  
1 Strání ÚZP   ÚZP  
2 Uh. Ostroh PO 17:00   PO 16:00  
3 Neobsazeno X    
4 Nivnice 3 před ÚZM   2 před ÚZM  
5 Hradčovice SO 2 před ÚZM   SO 3 před ÚZM  
6 O.N.Ves PO 17:00   PO 16:00  
7 D. Němčí Hlášenky   Hlášenky  
8 Hluk NE 10:30   NE 9:30  
Tříkolový systém  

Okresní soutěž přípravka sk. A 

Okresní soutěž přípravka sk. B

1 Neobsazeno x 1 Topolná SO 14:00
2 Polešovice NE 3,5 před ÚZM 2 Neobsazeno x
3 Ořechov NE 10:00 3 Kněžpole NE 2 před ÚZM
4 Babice NE ÚZŽ 4 Březolupy SO 14:00
5 Spytihněv NE 10:00 5 Mistřice SO 14:00
6 Stříbrnice NE 10:30 6 Jarošov SO 2 před ÚZM
7 Nedakonice NE 10:30 7 FC Slovácko dívky B Hlášenky
8 Osvětimany SO 1,5 před ÚZD 8 Mařatice PO 17:00
9 Kostelany NE ÚZD
Tříkolový systém
10 Huštěnovice NE 1,5h před ÚZM  

Okresní soutěž přípravka sk. C

     
1 Havřice SO 14:00      
2 Prakšice SO 14:00      
3 St. Hrozenkov SO 13:00      
4 Rudice NE ÚZD      
5 Orel UB NE 14:00      
6 Újezdec SO 13:30      
7 Bánov SO 14:00      
8 Pitín NE ÚZD      
9 Březová SO 11:00      
10 Šumice NE 2 před ÚZM      
11 Záhorovice NE 13:00      
12 Vlčnov SO 14:00      

Adresa OFS

Okresní fotbalový svaz
Uh. Hradiště

Růžová 436
686 01 Uh. Hradiště

Tel.: 603 977 677
Email: ofsuh@atlas.cz

IČ: 22880283

č.ú.: 2270332389/0800

Partneři OFS

Hledat

Najdete nás:

Reklama

Free business joomla templates