Úřední zpráva č. 9 ze dne 10.9.2015

1.     Zprávy sekretariátu

Hlášení výsledků - již se neprovádí.
Upozorňujeme oddíly na povinnost sledovat Úřední desku FAČR.
Upozorňujeme oddíly, že v zápisech v IS již nelze vyhledávat dle jména, ale pouze dle ID!!!

2.     Zprávy STK

2.1. Schválení výsledků

OPM – 5. kolo
Výsledky schváleny dle IS
OSM-A – 5. kolo
Výsledky schváleny dle IS
OSM-B – 5. kolo
Výsledky schváleny dle IS
ZT-A – 5. kolo
Výsledky schváleny dle IS
ZT-B – 5. kolo
Výsledky schváleny dle IS
4. kolo: Bystřice p./L. – Korytná; STK navrhuje DK udělení oboustranné kontumace.
OPD-A – 5. kolo
Výsledky schváleny dle IS
OPD-B – 5. kolo
Výsledky schváleny

 

2.2. Termínové změny

OP muži

3. k

Slavkov – Uh. Ostroh A

Pá 18.9 17:00

Dohoda oddílů

OSM-B

11. k

O. Lhota – H. Němčí

So 17.10 14:00

Dohoda oddílů

ZT-A

11. k

Stříbrnice – Vážany

Ne 25.10 14:00

Dohoda oddílů

OPD-A

8. k

O. N. Ves – Bílovice

So 24.10 14:00

 

2. k

Zlechov – Mistřice

So 17.10 14:00

Čas nařízen STK

OPD-B

2. k

Prakšice – Újezdec

Hlášenka neschválena. Nutná „Žádost o změnu termínu“ s vyjádřením hostí

2.3. Různé

  • STK upozorňuje na řádné schválení (potvrzení) zápisu o utkání po ukončení utkání ve všech kategoriích.
  • TJ Přečkovice zajistí a vyřeší své připojení do IS FAČR – s možností využití administrátora OFS Uh. Hradiště

3.     Zprávy KM

3.1. Schválení výsledků

Výsledky mládežnických soutěží na základě IS FAČR schváleny.
Dodatečně schváleno :
OPŽ
3. k Nivnice – Topolná 7:0; schválena dohrávka
OSŽM-A
4. k Nedachlebice – Buchlovice 2:1; schválena dohrávka

3.2. Termínové změny

OPŽ

9. k

Újezdec – Boršice

So 3.10 12:30

 

OSŽ

4. k

Kněžpole – Bílovice

Ne 13.9 10:30

hř. Bílovice – obrácené pořadí

9. k

Bílovice – Kněžpole

Ne 4.10 10:00

hř. Mistřice – obrácené pořadí

6. k

Bílovice – Traplice

Pá 25.9 17:00

Bílovice 100,- Kč

6. k

Jalubí – Velehrad

Pá 11.9 15:30

Jalubí 100,- Kč

OPPS-A

 

Buchlovice - Mařatice

Po 14.9 17:00

 

 

Spytihněv - St. Město

So 12.9 14:00

 

 

Spytihněv - FCS kluci

Pá 11.9 16:30

 

OPPM-A

 

Buchlovice - Mařatice

Po 14.9 17:00

 

 

Spytihněv - St. Město

So 12.9 13:00

 

OPPS-B

 

ČSK UB - Vlčnov

Pá 11.9 16:30

 

 

Strání - Nivnice

Čt 10.9 18:00

 

OPPM-B

 

ČSK UB - Vlčnov

Pá 11.9 16:30

 

 

Strání - Nivnice

Čt 10.9 17:00

 

OSP-A

 

Babice - Kněžpole A

Pá 18.9 17:00

 

 

FCS Holky - Topolná

Út 22.9 17:00

hř. Topolná

OSP-B

 

Šumice - Havřice

St 30.9 16:00

 

 

Březová - Rudice

Pá 25.9 16:15

 

Dosud neodehráno

OSŽ

3. k

Traplice - Kněžpole

Oddíly nahlásí na OFS do 16.9.2015 NT

OSŽM-A

3. K

Ořechov - Uh. Ostroh

Oddíly nahlásí na OFS do 16.9.2015 NT

Pohár OFS žáci – rozlosování:

PŽ1

S. Loz/Bystřice p/L - Hradčovice

Po 28.9 10:00

PŽ2

Břestek - Jalubí

Po 28.9 10:00

PŽ3

Vítěz PŽ1 - Újezdec

St 28.10 10:00

PŽ4

Havřice - Šumice

St 28.10 10:00

PŽ5

Vítěz PŽ2 - Nedakonice

St 28.10 10:00

PŽ6

Topolná – O. N. Ves

St 28.10 10:00

3.3. Různé

Chyby v zápisech v IS FAČR:

OSŽM-A

Ořechov-Nedachlebice

nepotvrzeno vedoucím domácích

OSŽM-A

Mařatice-Uh. Ostroh

nepotvrzení vedoucími mužstev

OSŽM-B

St. Hrozenkov-Bystřice p/L

nepotvrzení vedoucími mužstev

  • KM uděluje pokutu 200,- Kč Jiskra St. Město - nevyplnění zápisů v IS - utkání OPP-A Polešovice: St. Město. Oddílu se nařizuje zajistit doplnění údajů do IS.

V úterý 22. 9. 2015 se uskuteční podzimní část turnaje výběrů OFS - MTTM 2015/2016, za účasti výběrů OFS Uh. Hradiště, Zlín, Vsetín, Kroměříž na hřišti ve Fryštáku (okr. Zlín).
Nominováni jsou:
U12

  • Král Tadeáš          Kunovice
  • Andrýsek Filip       Kunovice
  • Kowalík Jiří           St. Město
  • Fruhauf Martin     Hluk
  • Fruhauf Pavel       Hluk
  • Škorec Václav       Hluk
  • Kusin Petr             Bojkovice
  • Liška Matyáš        Bojkovice
  • Zámečník Radim  Strání
  • Zámečník Jan       Uh. Brod
  • Koželuha Tomáš   Uh. Brod
  • Chovanec Ondřej Uh. Brod
  • Malenčík Tomáš   Uh. Brod
  • Kandrnál Jakub     Uh. Brod
  • Hibler Tomáš        Dol. Němčí
  • Bobčík Lukáš         Dol. Němčí

U13

  • Adam Světnička    ONV
  • Matěj Pšurný        ONV
  • Krosčen Miroslav ONV
  • Panák Jakub          Březová
  • Bachůrek Vojtěch Újezdec
  • Mikliš Vít              Újezdec
  • Jurák Michal         Újezdec
  • Berecka Martin    Topolná
  • Pekař Tomáš        Topolná
  • Vystrčil Ivo            Bánov
  • Baier Filip             Šumice
  • Žampach Petr       Šumice
  • Charvát Jan          Nivnice
  • Straňák Vojtěch    Nivnice
  • Bartoš Lukáš         Mařatice

V případě nepříznivého počasí se turnaj odehraje na umělé trávě. Omluvení z důvodu nemoci či zranění hlaste okamžitě na sekretariát OFS nebo p. Franěk 731 576 761, p. Vlk 606 777 760.
Odjezdy autobusu:
UH zimní stadion                    7:15
Kunovice Bar Tina                  7:20
Hluk náměstí                          7:40
Uh. Brod vlak. nádraží           8:00
Předpokládaný odjezd z Fryštáku 15:15.

4.     Zprávy DK

Kovačovič Michal

Slavkov

ČK zmaření zjevné brankové příležitosti

Zákaz činnosti na 1 SÚ

150,-

Černoch Martin

Polešovice

ČK udeření soupeře

Zákaz činnosti na 3 SÚ

150,-

Horký Lukáš

Kostelany

ČK zmaření zjevné brankové příležitosti

Zákaz činnosti na 1 SÚ

150,-

Plevák Martin

Tučapy

ČK Pohoršující a urážlivé chování vůči delegované osobě

Zákaz činnosti na 5 SÚ

150,-

Helebrand Martin

Rudice

ČK Pohoršující a urážlivé chování vůči delegované osobě

Zákaz činnosti na 4 SÚ

150,-

Hanke Tomáš

Komňa

 

Žádosti se nevyhovuje

150,-

Korytná

 

Nesportovní chování fanoušků na cizím stadionu

Kontumace utkání 0:3 a peněžitá pokuta 1500,- Kč

150,-

Bystřice p/L

 

Porušení povinností pořádajícího klubu

Kontumace utkání 0:3 a peněžitá pokuta 1000,- Kč

150,-

Moravanský Pavel

HR

Předán komisi rozhodčích s dodáním návrhu na potrestání

Adresa OFS

Okresní fotbalový svaz
Uh. Hradiště

Růžová 436
686 01 Uh. Hradiště

Tel.: 603 977 677
Email: ofsuh@atlas.cz

IČ: 22880283

č.ú.: 2270332389/0800

Partneři OFS

Hledat

Najdete nás:

Reklama

Free business joomla templates