Úřední zpráva č. 32 ze dne 16. dubna 2015

1.     Zprávy sekretariátu

  • Upozorňujeme oddíly na povinnost včasného a úplného hlášení výsledků utkání, poločasu, střelců!!!
    • Pořádající oddíl je povinen do 30 minut po skončení utkání, které mělo začátek v úředně stanovenou hodinu, hlásit formou SMS tel. 603 977 677 nebo e-mailovou poštou na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., výjimečně hlasovou poštou či na hlasovou schránku – výsledek, poločas a střelce branek.
    • Ostatní výsledky, které začínají mimo úředně stanovené termíny, tj. i výsledky mládežnických utkání, se hlásí formou SMS či emailu do 1 hodiny po skončení utkání. Výsledky předehrávek a dohrávek zasílat e-mailem, SMS ihned po utkání.

2.     Zprávy STK

2.1. Schválení výsledků

OP muži 17. kolo – výsledky schváleny dle dodaných zápisů
OS „A“ muži 15. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
2153 – Topolná 100,- Kč RS čl.16 (tab. 2/19)
2156 – Mistřice 100,- Kč RS čl.16 (tab. 2/31)
OS „B“ muži 15. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
3155 – námitka S. Loz – bezpředmětné! (k výkonu HR)
3156 – Záhorovice 100,- Kč RS čl.16 (tab. 2/19 (chybné ID))
ZT „A“ muži 18. kolo – výsledky schváleny dle dodaných zápisů
ZT „B“ muži 18. kolo – výsledky schváleny dle dodaných zápisů
5181 – Korytná - Žitková – chybí zápis – neschváleno (HR Řihák 200,- Kč)
OPD „A“ 18. kolo –
výsledky schváleny dle dodaných zápisů
OPD „B“ 13. kolo – výsledky schváleny dle dodaných zápisů

2.2. Termínové změny

OP muži

1181

Nezdenice - Šumice

NE 19. 04. 16:00

Dohoda oddílů (bez popl. – úmrtí člena dom. oddílu)

1186

Slovácko C – Hluk B

PÁ 17. 04. 17:00

Dohoda oddílů (Hluk uhradí 400,-Kč dle RS čl.16 2/26)

OP muži 16. kolo (odložené)

1161

Nezdenice - Jarošov

PÁ 08. 05. 16:30

Dohoda oddílů

1164

Traplice – Drslavice A

PÁ 22. 05. 17:30

Dohoda oddílů

1166

Zlámanec – Dolní Němčí B

PÁ 24. 04. 17:00

Dohoda oddílů

OS „B“ muži

 

 

 

3193

Strání B – Suchá Loz

NE 10. 05. 16:30

 

3125

Strání B - Březová

NE 07. 06. 16:30

 

3143

Pitín – Orel Uh. Brod

PÁ 08. 05. 13:30

 

ZT „A“ muži

 

 

 

4172

Babice - Stříbrnice

PÁ 01. 05. 16:30

Dohoda oddílů

ZT „B“ muži

 

5209

Bystřice p. Lop – Vlčnov B

SO 25. 04. 16:00

Oprava z UZ č. 31! Hřiště Vlčnov

3.     Zprávy KM

3.1. Schválení výsledků

Na základě došlých zápisů schváleno
OSŽM sk. B – schválena předehrávka 12. kola
12/11123 – ČSK Uh. Brod – Dolní Němčí 5:7 (2:9)

3.2. Termínové změny

OPP ml./st.

 

 

 

13167/12167

Vlčnov - Hluk

ČT 14. 05. 16:00 ml/17:00 st

 

13205/12205

Uh. Ostroh - Hluk

NE 03. 05. 10:00 ml/11:00 st

 

13184/12184

Uh. Ostroh  - Tupesy

PO 20. 04. 17:00 ml/18:00 st

 

OS žáci

 

 

 

12/9125

Havřice - Velehrad

NE 24. 05 10:00

 

OSŽ M sk.B

16/11161

Vlčnov – Dolní Němčí B

NE 03. 05. 10:00

 

17/11174

Bystřice p. Lop. – St. Hrozenkov

NE 03. 05. 12:00

 

OSP-B

15132

Nahlásí náhradní termín

 

 

3.3. Různé

  • OSŽ
    9132 – Velehrad – Jalubí; Velehrad 50,- Kč – neúplné hlášení výsledku
  • OSŽM sk. A
    10134 – Podolí – Babice; Podolí 50,- Kč – neuvedení střelců v zápise

Ve středu 22. 4. 2015 se uskuteční Meziokresní turnaj talentované mládeže, který se uskuteční v Kroměříži. Za OFS byli nominováni:
U12 - 2003

  • Bojkovice - Bulejko Erik
  • Hluk - Vozár David
  • O. N. Ves - Světnička Adam
  • Boršice - Sonntag Petr, Komárek Jan
  • Zlechov - Martinák Jan
  • O. Lhota - Kapusta Tomáš
  • St. Město - Obdržálek Tomáš, Dleštík Tomáš
  • Kunovice - Obdržálek Roman, Škrabal Michal, Svoboda Martin
  • Uh. Brod - Man Karel, Chovanec Ondřej, Valenta Daniel, Bartončík Adam
  • Tupesy – Tomeček Jan

U13 - 2002

  • O.N.Ves - Kyselák Marek, Kreisl Daniel
  • Nedachlebice - Šuranský Marek
  • Osvětimany - Klát Filip, Vašek Ondřej
  • Bánov - Vystčil Viktor
  • Jarošov - Komárek Viktor, Škráček Dominik
  • Nivnice - Soukeník Viktor, Petřivaldský Jakub
  • Uh. Ostroh - Lekeš Ivo, Polehňa Ondřej
  • Mařatice - Čech Filip
  • Šumice - Juřeník Štěpán, Mlčoch Matyáš
  • Sušice – Novák Štěpán

Registrační průkazy vzít sebou!!!
Omluvení z důvodu nemoci či zranění okamžitě hlaste na OFS Uh. Hradiště.
Odjezdy autobusu:
7:30       Uh. Brod - vlakové nádraží
7:40       Vlčnov, U krále
7:50       Hluk, náměstí
8:05       Kunovice, Bar Tina
8:15       Uh. Hradiště, zimní stadion
8:20       St. Město, Hospoda Rudý

4.     Zprávy DK

Polášek Jakub

Tupesy

ČK zmaření brankové příležitosti

1 SU nepodmíněně

100,- Kč

Mahdalíček Jiří

Bánov

Vyloučen po 2ŽK

1 SU nepodmíněně

100,- Kč

Pešl Pavel

Tučapy

Vyloučen po 2ŽK

1 SU nepodmíněně

100,- Kč

Náplava Marek

Zlechov

Vyloučen po 2ŽK

1 SU nepodmíněně

50,-   Kč

Jestřabík David

Uh. Ostroh

Vyloučen po 2ŽK

1 SU nepodmíněně

100,- Kč

Dúbrava Vladislav

Jalubí

Žádost o prominutí se vyhovuje s podmínkou do 17.8.2015

100,- Kč

Raštica Daniel

Buchlovice

Žádost o prominutí se vyhovuje s podmínkou do 17.8.2015

100,- Kč

Lapčík Vlastimil

Mistřice

Žádost o prominutí se vyhovuje s podmínkou do 17.8.2015

100,- Kč

DK upozorňuje všechny oddíly na správné a úplné vypsání žádosti o prominutí zbytku trestu. V případě, že nebudou vypsány soutěžní utkáním ve kterých byl vykonáván trest a výše trestu, nebude DK tuto žádost projednávat.

4.     Zprávy z KR

  • KR vzala na vědomí sdělení KR KFS ZL na předání rozhodčích p. Fišery a p. Vlašice do působnosti KR OFS UH.
  • Dle sdělení HK nebyly doposud uhrazeny pokuty udělené p. Hanákovi a Řihákovi, jsou povinni uhradit pokuty do 31. 04. 2015.
  • Na základně zjištěných zkušeností rozhodla KR následovně: R Houdek vrátí přeúčtované cestovné následovně: oddílu O. N. Ves 145,- Kč a Uh. Ostroh 50,- Kč. Doklad o úhradě předloží na sekretariát OFS do 15. 05. 2015.
  • Námitka oddílu Suchá Loz vůči rozhodčímu Vlčnovskému – KR vzala na vědomí, námitka není v souladu se SŘ a PF FAČR.

Adresa OFS

Okresní fotbalový svaz
Uh. Hradiště

Růžová 436
686 01 Uh. Hradiště

Tel.: 603 977 677
Email: ofsuh@atlas.cz

IČ: 22880283

č.ú.: 2270332389/0800

Partneři OFS

Hledat

Najdete nás:

Reklama

Free business joomla templates