AZ SPORT AGENTURA

Úvod

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště č. 1 ze dne 21. července 2016

1. Zprávy sekretariátu OFS

OFS UH upozorňuje oddíly na možnost vyzvednutí plakátů na sekretariátu OFS Uh. Hradiště.

2.     Zprávy STK

2.1 Termínové změny

Pohár OFS muži

O. Lhota-Topolná

předkolo

SO 23.7.2016 17:00

Dohoda oddílů

OSM „A“

Částkov-Traplice

 

NE 23.10.2016 10:15

 

Velehrad-Huštěnovice

 

ST 28.9.2016 15:30

 

Polešovice-Kostelany

 

ST 28.9.2016 15:30

 

 ZT „A“

Vážany-Kudlovice

8. kolo

ST 28.9.2016 15:30

 

ZT „B“

Bystřice p.L.-Suchá Loz

3. kolo

NE 14.8.2016 16:30

 

Hlášenky

D. Němčí „B“ (OPM) – schválena hlášenka (viz. rozpis)

Oprava termínové listiny:

OSM „A“,“B“ – zrušen návrh na 12. kolo – doplněn NT

2.2. Různé

Termín pro uložení soupisek A družstev
Uh. Ostroh, Hluk, Drslavice, Vlčnov, Strání 23.7.2016
D. Němčí 29.7.2016
STK bere na vědomí smlouvy o sdruženém startu v soutěžích OFS:
dorost SK Březolupy+TJ Bílovice
dorost TJ Traplice+TJ Košíky
žáci SFK Břestek+TJ Sokol Nedakonice
žáci FC Babice+FC SS Spytihněv
žáci TJ Mistřice+TJ Kněžpole
žáci TJ Topolná+TJ Fatra Slavia Napajedla tyto oddíly doručí upravenou smlouvu do 27.7.2016 na OFS UH

3. Zprávy KM

Rozlosování poháru žáků je uveřejněno na webu OFSUH.

3.1. Různé

KM upozorňuje, že v termínu 26.-28.8.2016 se koná přípravný kemp talentovaných hráčů OFS UH – U12, hráči narozeni po 1.1.2005.
Místo kempu Starý Hrozenkov.
Žádáme oddíly, aby zájemce nahlásili na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 29. července 2016.
Vybraní hráči budou zveřejněni v ÚZ OFS UH dne 8.8.2016.
Veškeré náhrady hradí KFS Zlín a OFS UH.
Případné dotazy Pavel Franěk 731 576 761.

Termínová listina podzim 2016

datum
ÚZM
Muži
Dorost
Žáci
Přípravky
OP
OS A,B
ZT A,B
OP 
OP
OS M A;B
OP A
OP B
OSP A
OSP B, C
Ne 24.7.16 17:00
Pohár - předkolo 
             
Ne 31.7.16 17:00
Pohár - 1.kolo
             
Ne 7.8.16 17:00
1
1
 
1
           
Ne 14.8.16 17:00
2
2
 
2
           
Ne 21.8.16 16:30
3
3
3
3
3
3
3
3
 
3
Ne 28.8.16 16:30
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
Ne 4.9.16 16:00
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
Ne 11.9.16 16:00
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
Ne 18.9.16 15:30
7
7
7
7
7
7
7
7
7
7
Ne 25.9.16 15:30
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
St 28.9.16 15:30
NT
NT
NT
NT
1
1
NT
NT
NT
NT
Ne 2.10.16 15:00
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
Ne 9.10.16 15:00
10
10
10
10
10
10
10
10
1
10
Ne 16.10.16 14:30
11
11
11
11
11
11
1
11
2
11
Ne 23.10.16 14:30
12
NT
1
12
12
2
2
1
3
1
28.10.16 14:30
NT
NT
NT
NT
2
NT
NT
NT
NT
Ne 30.10.16 14:30
13
 
2
13
13
   
2
 
2
Ne 6..11.16 14:00
14
   
14
14
         
Ne 11.11.16 14:00
NT
   
NT
           
ÚZM  Úřední začátek mužů 
ÚZD Úřední začátek dorostu  NE-2,5 hodiny před ÚZM
ÚZŽ Úřední začátek žáků - NE 10:00 
ÚZP Úřední začátek přípravky  SO 14:00 st.; 15:00ml.

Los poháru OFS 2016/17

LOS  POHÁRU OFS MUŽŮ 2016/2017

Předkolo
 
 
 
 
 
Č. utkání
Datum
Domácí
 
Hosté
Výsledek
2016722Z1E0101 24.7.16 17:00 Jankovice - Polešovice :
2016722Z1E0102 24.7.16 17:00 Popovice - Jarošov :
2016722Z1E0103 24.7.16 17:00 Tupesy - Kněžpole :
2016722Z1E0104 24.7.16 17:00 Huštěnovice - Hluk :
2016722Z1E0105 24.7.16 17:00 Uh. Ostroh B - Traplice :
2016722Z1E0106 23.7.16 17:00 O. Lhota - Topolná :
2016722Z1E0107 24.7.16 17:00 St. Hrozenkov - Bánov :
2016722Z1E0108 24.7.16 17:00 Drslavice B - H. Němčí :
2016722Z1E0109 24.7.16 17:00 Vlčnov B - Slavkov :
2016722Z1E0110 24.7.16 17:00 Nezdenice - Březová :
2016722Z1E0111 24.7.16 17:00 Bystřice p/L - Boršice u Bl. :
2016722Z1E0112 24.7.16 17:00 Strání B - Šumice :
1. kolo
 
 
 
 
 
Č. utkání
Datum
Domácí
 
Hosté
Výsledek
2016722Z1D0101 31.7.16 17:00 2016722Z1E0101 - 2016722Z1E0102 :
2016722Z1D0102 31.7.16 17:00 2016722Z1E0103 - 2016722Z1E0104 :
2016722Z1D0103 31.7.16 17:00 2016722Z1E0105 - Jalubí :
2016722Z1D0104 31.7.16 17:00 2016722Z1E0106 - Uh. Ostroh A :
2016722Z1D0105 31.7.16 17:00 2016722Z1E0107 - 2016722Z1E0108 :
2016722Z1D0106 31.7.16 17:00 2016722Z1E0109 - 2016722Z1E0110 :
2016722Z1D0107 31.7.16 17:00 2016722Z1E0111 - 2016722Z1E0112 :
2016722Z1D0108 31.7.16 17:00 Babice - D. Němčí B :

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště č. 40 ze dne 7. července 2016

1.     Zprávy sekretariátu

Losovací aktiv OFS Uh. Hradiště se uskuteční dne 14.7.2016 v 16:00 hod na Pánském dvoře v Kunovicích v přednáškovém sále.

2.     Zprávy STK

2.1 Příprava soutěží SR 2016 - 2017

STK schválila návrh termínové listiny OFS UH 2016/2017
STK schválila návrh rozlosování předkola poháru OFS UH – 24.7.2016 v 17:00 hod.
STK schválila rozdělení a složení skupin soutěží mužů, dorostu, žáků a přípravek veškeré údaje k rozlosování soutěží jsou vyvěšeny na stránkách OFS ofsuh.cz
OP – Kněžpole postup mimo pořadí 5.000,- Kč
OS „A“ – Tupesy postup mimo pořadí 3.000,- Kč
OS“B“ – Vlčnov „B“ postup mimo pořadí 3.000,- Kč
vše dle článku 4/b.6 RS
STK žádá TJ Velehrad o doplnění přihlášky o místo konání domácích utkání do 11.7.2016

3. Zprávy KM

3.1 Různé

  • KM upozorňuje že v termínu 26. – 28.8.2016 se koná přípravný kemp talentovaných hráčů OFS UH – U12 hráči narozeni po 1.1. 2005.
  • Místo kempu Starý Hrozenkov.
  • Žádáme oddíly, aby zájemce nahlásily na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 22. července 2016.
  • Vybraní hráči budou zveřejněni ÚZ OFS UH dne 8.8. 2016.
  • Veškeré náhrady platí KFS Zlín a OFS UH.
  • Případné dotazy Franěk Pavel 731576761.

4.  Zprávy KR

Letní seminář rozhodčích se uskuteční 15.7.2016 na atletickém stadionu v Uh. Hradišti. Sraz v 17.00 hodin. Rozhodčím byla elektronicky zaslána pozvánka, případní noví zájemci o funkci rozhodčího, nechť se přihlásí na e-mail. adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Losovací čísla pro SŘ 2016/2017

Losovací čísla OFS Uh. Hradiště – soutěžní ročník 2016/2017

Okresní přebor muži

Okresní soutěž muži sk. A

1 Topolná                   NE ÚZM 1 Částkov                   NE 10.15
2 Bánov                     NE ÚZM 2 Velehrad NE ÚZM
3 Kněžpole            NE ÚZM 3 Polešovice                NE ÚZM
4 Jalubí NE ÚZM 4 Babice                    NE ÚZM
5 Březová                   NE 15.00 5 Popovice                  NE ÚZM
6 Hluk B                    NE ÚZM 6 Košíky                    SO ÚZM
7 Havřice NE ÚZM 7 O. Lhota   NE ÚZM
8 Bílovice                  NE ÚZM 8 Mařatice                  NE ÚZM
9 Jarošov                   NE ÚZM 9 Tupesy                NE ÚZM
10 Uh. Ostroh A              NE ÚZM 10 Kostelany                 NE ÚZM
11 Sušice NE ÚZM 11 Huštěnovice               NE ÚZM
12 Šumice                    NE ÚZM 12 Traplice        NE ÚZM
13 Slavkov                   SO ÚZM      
14 Dolní Němčí B                Hlášenky      
           

Okresní soutěž muži sk. B

Základní třída sk. A

1 H.  Němčí                  NE ÚZM 1 Mistřice                  NE ÚZM
2 Orel Uh. Brod             SO ÚZM 2 Tučapy                    NE ÚZM
3 Vlčnov B  SO ÚZM 3 Kudlovice NE ÚZM
4 Strání B                  SO ÚZM 4 Jankovice                 NE ÚZM
5 Přečkovice                NE 14.30 5 Stříbrnice               NE ÚZM
6 Nezdenice                 SO ÚZM 6 Vážany                    NE ÚZM
7 St. Hrozenkov             NE 15.00 7 Uh. Ostroh B              NE ÚZD
8 Hradčovice                NE ÚZM 8 Neobsazeno x
9 Pitín                     NE ÚZM
Tříkolový systém
10 Boršice u Bl.             NE ÚZM      
11 Záhorovice                NE 15.00      
12 Žítková                   NE 14.00      
           

Základní třída sk. B

 

 

 

1 Neobsazeno x  
2 Podolí NE ÚZM  
3 Komňa                     NE ÚZM      
4 Drslavice B               SO ÚZM      
5 Bystřice p/L              NE ÚZM      
6 S. Loz                    NE 15.00      
7 Rudice                    NE ÚZM      
8 Korytná                   NE ÚZM      
Tříkolový systém
     

Okresní přebor dorost 

OP žáci

1 Boršice SO ÚZM 1 Topolná NE ÚZŽ
2 Uh.Ostroh SO ÚZM 2 Bánov NE ÚZŽ
3 Neobsazeno x 3 Jalubí NE ÚZŽ
4 Jalubí NE ÚZD 4 Nivnice NE ÚZD
5 Buchlovice SO ÚZM 5 O. N. Ves SO ÚZD
6 Březolupy SO ÚZM 6 Hradčovice NE ÚZD
7 Havřice                   NE ÚZD 7 Břestek A Hlášenky
8 Hradčovice                SO ÚZM 8 Újezdec SO 15:00
9 Bánov                     NE ÚZD 9 Prakšice NE ÚZD
10 Vlčnov                    NE ÚZD 10 Mistřice NE ÚZŽ
11 Zlechov                SO 14:00 11 Osvětimany SO ÚZD
12 O. N. Ves                 SO ÚZD 12 Šumice NE ÚZŽ
13 Šumice                    SO ÚZM 13 Babice NE 3 před ÚZM
14 Traplice NE ÚZD 14 Velehrad NE 2 před ÚZM
           

OSŽ-M-sk. A

OSŽ-M-sk. B

1 Boršice NE ÚZŽ 1 D. Němčí B Hlášenky
2 Nedachlebice NE ÚZŽ 2 Uh.Ostroh SO ÚZD
3 Polešovice NE ÚZD 3 Vlčnov NE 10:00
4 Buchlovice SO ÚZD 4 Popovice NE ÚZD
5 Březolupy NE ÚZŽ 5 Havřice NE ÚZŽ
6 Jankovice NE ÚZD 6 Březová NE 12:30
7 Břestek B Hlášenky 7 Suchá Loz NE 12:30
8 Bílovice NE 10:30 8 Bystřice p/L NE 13:00
9 Jarošov NE ÚZD 9 St. Hrozenkov NE 12:30
10 Ořechov NE 11:30 10 Neobsazeno
11 Mařatice NE 10:00 11 Bojkovice B Hlášenky
12 Traplice NE ÚZŽ 12 Orel Uh. Brod NE 14:00
           

OP přípravka sk. A

 

 

    Hrací čas st.   Hrací čas ml.  
1 FC Slovácko dívky Hlášenky   Hlášenky  
2 St. Město NE 10:00   NE 10:00  
3 Kunovice PO 16:00   PO 16:00  
4 Tupesy NE 10:00   NE 11:00  
5 Buchlovice NE 10:00   NE 10:00  
6 Boršice PO 16:30   PO 16:30  
Čtyřkolový systém
 

OP přípravka sk. B

 

 

    Hrací čas st.   Hrací čas ml.  
1 Strání ÚZP   ÚZP  
2 Uh. Ostroh PO 17:00   PO 16:00  
3 Neobsazeno X    
4 Nivnice 3 před ÚZM   2 před ÚZM  
5 Hradčovice SO 2 před ÚZM   SO 3 před ÚZM  
6 O.N.Ves PO 17:00   PO 16:00  
7 D. Němčí Hlášenky   Hlášenky  
8 Hluk NE 10:30   NE 9:30  
Tříkolový systém  

Okresní soutěž přípravka sk. A 

Okresní soutěž přípravka sk. B

1 Neobsazeno x 1 Topolná SO 14:00
2 Polešovice NE 3,5 před ÚZM 2 Neobsazeno x
3 Ořechov NE 10:00 3 Kněžpole NE 2 před ÚZM
4 Babice NE ÚZŽ 4 Březolupy SO 14:00
5 Spytihněv NE 10:00 5 Mistřice SO 14:00
6 Stříbrnice NE 10:30 6 Jarošov SO 2 před ÚZM
7 Nedakonice NE 10:30 7 FC Slovácko dívky B Hlášenky
8 Osvětimany SO 1,5 před ÚZD 8 Mařatice PO 17:00
9 Kostelany NE ÚZD
Tříkolový systém
10 Huštěnovice NE 1,5h před ÚZM  

Okresní soutěž přípravka sk. C

     
1 Havřice SO 14:00      
2 Prakšice SO 14:00      
3 St. Hrozenkov SO 13:00      
4 Rudice NE ÚZD      
5 Orel UB NE 14:00      
6 Újezdec SO 13:30      
7 Bánov SO 14:00      
8 Pitín NE ÚZD      
9 Březová SO 11:00      
10 Šumice NE 2 před ÚZM      
11 Záhorovice NE 13:00      
12 Vlčnov SO 14:00      

Sdružený start družstev

1. Sdružený start hráčů lze uskutečnit za podmínek, že:

  1. se jedná o start hráčů nejvýše dvou klubů za jedno družstvo v mládežnické kategorii; Číst dál...

Povinnost vedení podvojného účetnictví v klubech.

Jak již bylo dříve upozorněno, vzhledem k novému způsobu čerpání dotací v roce 2016 formou klubových podúčtů zřízených v IS FAČR má nárok na čerpání dotace pouze ten členský klub FAČR, který v předmětném období vede „účetnictví“ (dříve známo pod pojmem „podvojné účetnictví“).  Aby dotace byla poskytnuta, garantuje tuto skutečnost klub Čestným prohlášením prostřednictvím IS FAČR, že „účetnictví“ vede.>

OFS Uherské Hradiště přijal výzvu FAČR pomoci těm klubům, které tuto podmínku nesplňují a nabízí možnou spolupráci v oblasti zajištění vedení „účetnictví“ za podmínky finančního podílení se klubu na nákladech OFS.

Pro zjištění skutečného stavu žádá OFS Uherské Hradiště kluby, které mají zájem o tuto spolupráci, aby zaslali na OFS Uherské Hradiště nejpozději do 31.5.2016 žádost (příloha). Po kompletizaci žádostí bude OFS informovat kluby o podrobnějších podmínkách.

Žádost

Dotační program OFS - Podpora mládežnických turnajů

VV OFS Uherské Hradiště vyhlašuje pro rok 2016 dotační program na podporu pořádání mládežnických turnajů.

Program je rozdělen do 2. etap:
I. etapa - 1. 1. 2016 - 30. 6. 2016; termín podávání žádostí do 31. 3. 2016
II. etapa - 1. 7. 2016 - 31. 12. 2016; termín podávání žádostí do 30. 9. 2016

K žádosti (ke stažení na webu www.ofsuh.cz) je třeba přiložit propozice turnaje a podrobný rozpočet (příjmy i výdaje). Dle tohoto rozpočtu navrhne hospodářská komise OFS výkonnému výboru OFS výši dotace (proplacení některé z položek rozpočtu).

Výše úhrad je limitována rozpočtem OFS a je závislá od finančních prostředků, které OFS získá nad rámec plánovaného rozpočtu. Na poskytnutí dotace není právní nárok.

Náhradní Zápis o utkání

V případě, že selže technika a nebude možné pracovat se ZoU online, má domácí klub za povinnost mít přichystán náhradní ZoU (ke stažení na stránkách OFS). Tento zápis se vyplní ručně. Po utkání rozhodčí doplní všechny požadované skutečnosti, nechá jej podepsat administrátory (vedoucími družstev), sám jej podepíše a předá domácímu oddílu. Domácí oddíl má povinnost údaje z náhradního ZoU přenést do online verze, uvést důvod proč nedošlo k online ZoU standardním způsobem a náhradní ZoU doručit na OFS.

Dle poslední zprávy z FAČR bude po neděli vydán doprovodný materiál, kde bude upřesněno do kdy je třeba zadat ZoU do systému, jak vyplnit některé kolonky apod..

Náhradní Zápis o utkání ke stažení zde.

Archív článků

Adresa OFS

Okresní fotbalový svaz
Uh. Hradiště

Růžová 436
686 01 Uh. Hradiště

Tel.: 603 977 677
Email: ofsuh@atlas.cz

IČ: 22880283

č.ú.: 2270332389/0800

Partneři OFS

Hledat

Najdete nás:

Reklama

Free business joomla templates