Výbory

Výkonný výbor a komise OFS UH

Výkonný výbor (VV)

František Mikoofsuh@ofsuh.cz603 977 677Předseda OFS UH
Aleš Zlínskýales.zlinsky@seznam.cz777 055 068Místopředseda OFS UH
Pavel Franěkfranek.pav@seznam.cz731 576 761člen VV OFS UH
Radim Krsičkaradim@krsicka.cz725 995 957člen VV OFS UH
Petr Malenovskýmalenovsky.petr@seznam.cz603 734 883člen VV OFS UH
Tomáš Stýskalstyskal.tomas@seznam.cz724 469 004člen VV OFS UH
Čestmír Šátekcestmir.satek@seznam.cz607 290 941člen VV OFS UH

SPORTOVNĚ TECHNICKÁ KOMISE (STK)

Předseda
Stanislav Němeček777 309 551stk@ofsuh.cz
Členové
Bedřich Doležal, Pavel Franěk, Zbyněk Vlčnovský

Disciplinární komise (DK)

Předseda
Stanislav Zelinka734 558 310dk@ofsuh.cz
Členové
Zdeněk Zach, Josef Živnůstek, Mlan Kroupa

Komise mládeže (KM)

Předseda
Pavel Franěk731 576 761km@ofsuh.cz
Členové
Tomáš Stýskal, Ondřej Machala, Roman Abrhám

Trenérsko metodická komise (TMK)

Předseda
Ondřej Machala605 287 499o.machala@seznam.cz
Členové
Tomáš Stýskal, Pavel Franěk, Roman Abrhám

Komise rozhodčích a delegátů (KR)

Předseda
Josef Tomaneckr@ofsuh.cz
Členové
Ivan Šimon, David Šimoník, Radim Doležal, Tomáš Svoboda

Obsazovací úsek (OÚ)

Josef Tomanecrozhodciuh@email.cz

Revizní komise (RK)

Předseda
Pavel Klučkark@ofsuh.cz
Členové
Miroslav Bahula, Zdeněk Botek

Hospodářská komise (HK)

Předseda
Petr Malenovský
Členové
Radek Chybík

Správa IS a webu

Radim Krsička725 995 957radim@krsicka.cz