Úřední zpráva č. 17
- Zprávy sekretariátu
- Od 21.10.2021 je vypsána výzva „Můj klub“. Podrobnosti a informace naleznete na https://facr.fotbal.cz/vyzva-muj-klub-2022/a15058
- Zprávy STK
- Schválení výsledků
OP Jarošovský pivovar – výsledky 12. kola schváleny dle is
2021722A1A1202- Březová-Kněžpole – neuzavřen zápis oběma VM – pochybení R (R se předává do KR)
OS A – výsledky 11. kola schváleny dle IS
OS B – výsledky 11. kola schváleny dle IS vyjma:
2021722A2B1103-Horní Němčí-Částkov – nehráno -návrh pro DK 3:0 K, Částkov 3000,– Kč RS čl. 15 Tab. 2
OS C – výsledky 1. kola schváleny dle IS
OP dorost – výsledky 1. kola schváleny dle IS
- STK bylo doručeno doplnění protestu TJ Traplice viz. ÚZ 16. Protože až z doplnění protestu, jež bylo na OFS doručeno dne 20.10. 2021, je zřejmé, že nesměřuje k záležitostem sportovně-technického charakteru, nýbrž je směřován proti výkonu a pochybení rozhodčího, byla věc předána KR OFS k posouzení.
- STK upozorňuje oddíly, že zápasy, které jsou přeloženy na NT dle termínovky pro podzim, je třeba odehrát.
- TL pro jarní část soutěží bude navazovat na TL KFS, start soutěží se předpokládá 27.3.2022
- Vzhledem ke státnímu svátku proběhne příští zasedání STK 27.10.2021.
- Aktuální znění hygienicko-epidemiologických opatření pro pořádání amatérských soutěží FAČR je k dispozici na: cz
- VV OFS společně s komisi mládeže OFS vytvořili projekt okresní fotbalové reprezentace U 19 v kategorii dorostu. Do širší nominace byli nominováni tito hráči
- Bruštík Denis – 2005 Březová, Štěpaník Adam – 2005 Záhorovice, Dvouletý Ondřej – 2003 Nedakonice, Král Tadeáš – 2004 Nedakonice, Markus Lukáš – 2005 Bílovice, Lukášík Ondřej – 2005 Bílovice, Hoferek Tomáš – 2004 Březolupy, Šmíd Patrik – 2005 Březolupy, Hejda Dominik – 2003 Sušice, Polášek Ondřej – 2004 Mistřice, Jelínek Šimon – 2003 Velehrad, Dleštík Tomáš – 2003 Traplice, Obdržálek Roman – 2003 Traplice, Hábl Martin – 2004 Částkov, Chmelař Lukáš – Polešovice, Havrda Dominik – Polešovice, Gabriel Petr – Babice, Ferovič Ondřej – Babice, Paška Vojtěch – Babice, Pšurný Matěj – 2004 Uherský Ostroh, Burián Adam – 2003 Uherský Ostroh, Burián Tomáš -2003 Uherský Ostroh, Petráš Dalibor – 2005 Uherský Ostroh, Šidlo Jonáš – 2005 Šumice, Ondřej Koktavý – 2006 Šumice, Miroslav Koktavý -2003 Šumice, Vojtěch Šrámek – 2004 Hradčovice, Libor Chovánek- 2003 Hradčovice, Pavel Řihák -2003 Hradčovice, Pavel Borák – 2003 Bánov, Denis Brnka – 2005 Bánov, Ondřej Daněk -2005 Bánov, Tomáš Zálešák – 2006 Mařatice, Kolář Michal – 2004 Jalubí, Dobiáš Petr- 2003 Jalubí, Jurák Pavel – 2004 Jalubí, Měšťánek Erik – 2003 Polešovice, Nejezchleba Filip – 2003 Polešovice
Tréninkový kemp se uskuteční v Uherském Hradišti dne 26.10. 2021 od 16:30 na Městském stadioně 1.FC Slovácko na umělé trávě za tribunou Nominovaní hráči si vezmou tréninkové oblečeni a vlastní míč.
Více informaci u manažera projektu Aleše Zlínského 777 055 068, případně Pavla Fraňka 731 576 761.
- Zprávy KM
- Schválení výsledků:
OSŽ A – výsledky odehraných zápasů 8. kola schváleny dle IS
OSŽ B – výsledky odehraných zápasů 8. kola schváleny dle IS
OSŽ C – výsledky odehraných zápasů 8. kola schváleny dle IS
OPŽ ml. – výsledky odehraných zápasů 8. kola schváleny dle IS
Přípravka – byla provedena kontrola ZoU u odehraných utkání.
Pořádková pokuta – nedostatky v ZoU dle RS čl.15
OSŽ B Nedachlebice – Bílovice hosté 100,-Kč
OPP A starší St.Město – O.Lhota hosté 50,-kč
OPP A mladší St.Město – O.Lhota oba 50,-kč
OSP B Kněžpole – Bílovice oba 50, Kč
- Zprávy TMK
- Doškolení trenérů licencí C a B proběhne 13. listopadu 2021 v Otrokovicích. Týká se všech, kterým končila licence k datu 31.12.2020, případně skončí k 31.12.2021.
Pozvánka doškolení licence C zde
Pozvánka doškolení licence B zde
Registrace přes výše uvedené odkazy
- Zprávy DK
- Rozhodnutí DK je uvedeno na: https://souteze.fotbal.cz/subjekty/subjekt/331#uredni-deska