Úřední zpráva č.1 ze dne 24.7.2014

1.     Zprávy sekretariátu

Pořádající oddíl je povinen do 30 minut po skončení utkání, které mělo začátek v úředně stanovenou hodinu, hlásit formou SMS tel. 603 977 677 nebo e-mailovou poštou na ofsuh@atlas.cz, výjimečně hlasovou poštou či na hlasovou schránku – výsledek, poločas a střelce branek. Ostatní výsledky, které začínají mimo úředně stanovené termíny, tj. i výsledky mládežnických utkání, se hlásí formou SMS či emailu do 1 hodiny po skončení utkání. Výsledky předehrávek a dohrávek zasílat e-mailem, SMS ihned po utkání. Nenahlášení výsledku utkání, neúplné nahlášení výsledku utkání (poločas, střelci) či nahlášení nepravdivých údajů bude sankcionováno dle tab. 16.

3.     Zprávy KR

Náhradní seminář rozhodčích se uskuteční 1.8.2014 od 17:00 na Lapači v Uh. Brodě