Okresní soutěž muži sk.A 10. kolo |
2101 |
Nedakonice B-Uh. Ostroh A |
2:4 |
(1:2)Stanko, Mareček – Pavlas 4 |
2102 |
Polešovice-Topolná |
: |
(:)NT |
2103 |
Kostelany-Kněžpole |
2:3 |
(1:0)Ju.Mojžíš, M.Vávra – P.Hruboš, Štefka, Blaha |
2104 |
Mistřice-Částkov |
2:1 |
(0:1)Horňák, J.Bilavčík – Belant |
2105 |
Mařatice-Vážany |
5:1 |
(2:1)Tyl 2, Šenk, Prekop, Zbořil – nehl. |
2106 |
Huštěnovice-Tupesy |
4:5 |
(1:2)Zlámalík 2, Váverka 2 – Madzia 2, Vávra, Mikula, Mazurek |
Okresní soutěž muži sk.B 10. kolo |
3101 |
Popovice-Pitín |
2:1 |
(1:1)Omelka 2 – Krahula |
3102 |
S. Loz-Komňa |
1:3 |
(1:1)Kliment – Prchlík, Trlo, Kala |
3103 |
St. Hrozenkov-Bánov |
0:4 |
(0:2)nehl. |
3104 |
Záhorovice-Strání B |
1:3 |
(0:2)Pohan – Žajgla 2, Toth |
3105 |
Orel Uh. Brod-Boršice u Bl. |
2:3 |
(1:1)Šmíd, Jahoda – Kusenda 2, Daněk |
3106 |
Březová-H. Němčí |
0:1 |
(0:1)Svadbík |
Základní třída sk.A 10. kolo |
4101 |
Uh. Ostroh B-Tučapy |
2:6 |
(2:5)Jurček, Zpěvák – Gola 2, Plevák 2, Spišiak, vlastní |
4102 |
Stříbrnice-Babice |
1:2 |
(0:2)Hlaváček – Horsák, Maňásek |
4103 |
Jalubí B-Podolí |
3:0 |
(0:0)Zapletal, Sýkora, Dobiáš |
4104 |
Jankovice-Velehrad |
1:3 |
(0:1)Gahura – Daněk, Gavenda, Hanáček |
Základní třída sk.B 10. kolo |
5101 |
Korytná-Bystřice p/L |
1:1 |
(1:1)Lukeš – vlastní |
5102 |
Přečkovice-Hradčovice |
3:1 |
(2:1)Valíček, Jelínek, Bezruč – R.Mikulec |
5103 |
Rudice-Drslavice B |
2:6 |
(0:4)Plášek, Lukáš – Ševčík 2, Mikulec, Šrámek, Přecechtěl st.Sehnal |
5104 |
Žítková-Vlčnov B |
4:0 |
(1:0)Krovina, Biras, Bulko, Janků |
Okresní přebor dorost sk.A 8. kolo |
6081 |
Buchlovice-SK Zlechov |
3:0 |
(1:0)Křiva, Raštica, vlastní |
6082 |
O. N. Ves-Jarošov |
3:3 |
(2:1)Ťok, Pavlas, Herák – Šipka, Mikulec, Stojaspal |
6083 |
Bílovice-Mistřice |
6:0 |
(1:0)Žák 2, Kučík 2, Zlámal 2 |
6084 |
O. Lhota-Nedakonice |
1:2 |
(1:1)Pavlas – Janík, Andrýsek |
Okresní přebor dorost sk.B 1. kolo |
7011 |
Bánov-Korytná |
12:0 |
(4:0)Pelka 4, M.Beníček 3, J.Beníček, Hauerland 2, Mahdal |
7012 |
Hradčovice-Vlčnov |
3:3 |
(2:2)M.Kroča 3 – A.Pešl 2, D.Sagula |
7013 |
Šumice-Neobsazeno |
: |
(:) |
7014 |
Podolí-Havřice |
4:2 |
(1:0)Paška 2, Malina. Hanáček – Schnurmacher, Kočica |
7015 |
ČSK Uh. Brod B-Prakšice |
9:1 |
(:)Jaroněk 7, Lekeš, Gazdík – Gabriš |
Okresní přebor žáci 1. kolo |
8011 |
Prakšice-Uh. Ostroh |
3:0 |
(1:0)Řezníček 2, Slavíček |
8012 |
Jarošov-Topolná |
5:0 |
(1:0)Běťák 2, Konvalinka 2, Cecálek |
8013 |
Šumice-Bánov |
0:7 |
(0:5)Franc 5, Machalík, Kočenda |
8014 |
O. N. Ves-Osvětimany |
0:7 |
(0:4)Čevelík M. 3, Broda 2, Vykoukal, Vrtal |
8015 |
Újezdec-Nivnice |
4:0 |
(1:0)Lekeš 2, Vaškovič, L.Bachůrek |
Okresní soutěž žáci 1. kolo |
9011 |
Mařatice-Buchlovice |
2:1 |
(1:0)Mitáček, P.Havlíček – Pientok |
9012 |
Sušice-Traplice |
4:0 |
(3:0)Hábl 3, Janeček |
9013 |
Nedachlebice-Jalubí B |
6:0 |
(2:0)Kafka 2, Bilavčíková 2, Štaubrt, Juřena |
9014 |
Neobsazeno-Havřice |
: |
(:) |
9015 |
Neobsazeno-Velehrad |
: |
(:) |
Okresní soutěž žáků M sk.A 1. kolo |
10011 |
Babice-Ořechov |
3:5 |
(1:0)Krkoška 2, Maňásek – Zelina 3, Beran, Kolář |
10012 |
Neobsazeno-Kněžpole |
: |
(:) |
10013 |
Mistřice-O. Lhota |
13:1 |
(7:1)Romanchenkov 5, Švec 3, D.Kopčil 3, Vrána, J.Tomeček – Malina |
10014 |
Podolí-Březolupy |
0:17 |
(0:7)Gajdošík 6, Hromeček 4, Hoferek 2, Kovář, Procházka, Mastil, vlastní 2 |
10015 |
Bílovice-Tupesy |
: |
(:) |
Okresní soutěž žáků M sk.B 1. kolo |
11011 |
S. Loz-Vlčnov |
0:5 |
(0:3)F.Klabačka 2, P.Jurenčák 2, P.Kolek |
11012 |
St. Hrozenkov-ČSK Uh. Brod B |
10:7 |
(5:3)Sedlačík 4, Ostravský 3, Rehák 3 – Daniel Tibor 3, Chovanec, Bartek, Sikora, Kouřil |
11013 |
Hradčovice-Korytná |
: |
(:) |
11014 |
D. Němčí B-Bystřice p/L |
16:3 |
(9:1)Karlík 4, Talský 3, Ambros 3, Bobčík 2, Křivda 2, Uher, Nemrava – Dulínek 3 |
11015 |
Březová-Orel Uh. Brod |
1:8 |
(0:3)Moravčík – O.Dubský 2, K.Dubský 2, Teichgrab, Jurčík, Malůš, Krahula |
Okresní přebor přípravek starší 10. kolo |
12101 |
Boršice-Buchlovice |
: |
(:) |
12102 |
Uh. Ostroh-FC Slovácko |
: |
(:) |
12103 |
Polešovice-St. Město |
0:17 |
(:)nehl. |
12104 |
Strání-Vlčnov |
21:1 |
(8:1)Zámečník 4, Zderčík 4, Eliáš 3, Macíček 3, Popelka3, Toth 2, Žajgla 2 – Tykal |
12105 |
O. N. Ves-Hluk |
9:7 |
(4:5)Jurčeka 3, Škrabal 3, Pšurný 2, Prchlík – Mar.Fruhauf 5, Zlínský, Říha |
12106 |
Spytihněv-D. Němčí |
10:5 |
(5:2)Gabryš 4, Dalajka 2, Sedláček 2, Čech, Achillesová – Vlk 2, Huspenina 2, Hrbáč |
12107 |
Nivnice-Tupesy |
12:2 |
(9:1)Straňák 6, Kozelek 6 – Ševčík, T.Chramcov |
Okresní přebor přípravek mladší 10. kolo |
13101 |
Boršice-Buchlovice |
: |
(:) |
13102 |
Uh. Ostroh-FC Slovácko |
: |
(:) |
13103 |
Polešovice-St. Město |
3:10 |
(:) nehl. – Vašíček 4, J.Hastík 2, O.Hastík, Matoušek, Cícha 2 |
13104 |
Strání-Vlčnov |
10:2 |
(3:2)M.Zderčík 3, Zimčík 3, A.Zderčík 2, Macíček, Mikláš – Gregorová, Tykal |
13105 |
O. N. Ves-Hluk |
0:16 |
(0:8)Omelka 6, Koníček 4, Podškubka 2, Nemrava 2, Habáň, Zlínská |
13106 |
Spytihněv-D. Němčí |
8:8 |
(4:4)Tabara 6, Gabryš 2 – Bobčík 3, Marčík 3, Kroča, Vlk |
13107 |
Nivnice-Tupesy |
0:11 |
(:)Šmíd 3, Kunert 3, Dostál 2, Sonntag 2, Janoušek |
Okresní soutěž přípravek sk.A 1. kolo |
14011 |
Babice-FC Slovácko B |
1:7 |
(0:3)Tiote Ramo Isaac – C.Škrabalová 2, K.Škrabalová 2, Vlachynská, Mikacová |
14012 |
Mařatice-Topolná |
3:3 |
(2:2)Tuhý, Mazura, Tomaštík – Kedra 2, Pe.Blaha |
14013 |
Mistřice-Kněžpole |
0:5 |
(0:3)Šimík 2, Řiháček, Markus, Suchánek |
14014 |
Jarošov-Březolupy |
3:16 |
(0:5)Kopčil 2, Němec – Hoferek 7, Duda 5, Michálek, Šmíd, Brázdil |
14015 |
Huštěnovice-Nedakonice |
: |
(:) |
Okresní soutěž přípravek sk.B 1. kolo |
15011 |
Bánov-Orel Uh. Brod |
: |
(:) |
15012 |
Újezdec-Březová |
2:3 |
(:) |
15013 |
Šumice-St. Hrozenkov |
5:2 |
(3:0)Zálešák 4, Koktavý – Masařík, Běták |
15014 |
Rudice-Havřice |
0:9 |
(0:2)Vrága 4, Kouřil 2, Sotová 2, Smrtka |
15015 |
Hradčovice-Prakšice |
4:1 |
(1:1)Maleňák 2, Pišoja 2 – Helísek |
Okresní přebor dorost |
6062 |
Bílovice-SK Zlechov |
1:1 |
|
Okresní soutěž žáci |
9093 |
Havřice-Nedachlebice |
4:0 |
(1:0)Vítek 2, Bršlica, Neděla |
Okresní přebor přípravek starší |
12025 |
Buchlovice-Spytihněv |
4:3 |
(1:1)Kořínek 3, Karásek – Dalajka 3 |
Okresní přebor přípravek mladší |
13025 |
Buchlovice-Spytihněv |
2:11 |
(1:5)Vojáček 2 – Tabara 4, Husek 3, Čevela 3, Bureš |