Okresní přebor dorost sk.A 11. kolo |
6111 |
Bílovice -Buchlovice |
2:0 |
(2:0)Žák 2 |
6112 |
O. Lhota -O. N. Ves |
0:2 |
(0:0)Dreschsel, Machala |
6113 |
Nedakonice -SK Zlechov |
8:1 |
(3:1)Vaculík 2, M.Andrýsek 2, Bartoš 2, M.BánovskýJaník – Výstup |
6114 |
Mistřice -Jarošov |
0:18 |
(0:9)Stojaspal 7, Šipka 6, Gajdošík3, Mikulec, Pítr |
Okresní přebor přípravek starší 13. kolo |
12131 |
D. Němčí -Boršice |
9:2 |
(5:0)Hibler 3, L.Bobčík, P.Bobčík, Baroň, Huspenina, Uher, Tinka – Peška 2 |
12132 |
Hluk -Tupesy |
21:2 |
(9:1)Říha,Fruhauf Martin 3xFruhauf Pavel 4x,Polách 2x,Skorec 5x,Jozefák,Soviš 2x,Mitáček 3x – Kovářík,Chramcov |
12133 |
Vlčnov -Nivnice |
2:35 |
(1:17)Moštěk, Šobáň – Straňák 13, Kozelek 8, Zálešák 3, Výmola 3, Slinták 2, Mahdal, Hladiš, Strommerová, Kolaja |
12134 |
St. Město -Spytihněv |
: |
(:)nehl. |
12135 |
FC Slovácko -O. N. Ves |
7:12 |
(5:8)Horáková 2, Zachová 2, Polášková, Stavjaníková, C.Škrabalová – Jurčeka 4, Škrabal 3, Sucháň, Jelének, Pšurný, Janečka, Lažek, Daněk |
12136 |
Buchlovice -Strání |
6:1 |
(20)Zámečník 2, Vojáček 2, Špalek, Vysloužil – Lancouch |
12137 |
Uh. Ostroh -Polešovice |
: |
(:)nehl. |
Okresní přebor přípravek mladší 13. kolo |
13131 |
D. Němčí -Boršice |
11:4 |
(5:2)Bobčík 5, Marčík 2, Vlk 2, Fibichr, Holzer – Pavlíček 2, Krátký 2 |
13132 |
Hluk -Tupesy |
7:13 |
(1:5)Kremr 3,Omelka 4 – Šmíd 4,Kunert,Janoušek 6,Dostál,Martinák |
13133 |
Vlčnov -Nivnice |
6:8 |
(1:6)Šobáň 6 – Kovařík 6, Soukeník, Šlapal |
13134 |
St. Město -Spytihněv |
3:1 |
(:)Vašíček, Vyskočil, Ressler – nehl. |
13135 |
FC Slovácko -O. N. Ves |
17:0 |
(9:0)Chromečková 5, Hanáčková 5, Jančářová 3, Polášková 2, Bangová, Kopčilová |
13136 |
Buchlovice -Strání |
3:14 |
(1:7)Kořínek, Večeřa, Marek – Zderčík, 5, Zámečník 3, Macíček 3, Dzuráková 2, Eliáš |
13137 |
Uh. Ostroh -Polešovice |
: |
(:)nehl. |
Okresní soutěž muži sk.A 11. kolo |
2111 |
Tupesy -Nedakonice B |
6:3 |
(2:2)O.Vávra, P. Vávra, Bureš, Hruška, Madzia, Mazůrek – Stanko, Lukůvka, Rokyta |
Základní třída sk.A 2. kolo |
4022 |
Jankovice -Podolí |
3:0 |
(2:0)Z.Silný 2, R.Brázdil |
4074 |
Jalubí B -Stříbrnice |
5:1 |
(1:1)Gajdorus 3, Dobiáš, Gajdošík – Holomčík |
Okresní soutěž přípravek sk.A 2. kolo |
14021 |
FC Slovácko B -Nedakonice |
4:3 |
(1:0)Zachová 2, Svatošová, Jančářová – Schwarz, Dvouletý, Matoušková |
Pohár OFS |
|
Boršice u Bl.-Kněžpole |
1:2 |
(0:2)Šimek – Hruboš, Kozelek |