Úřední zpráva č. 25 ze dne 26. února 2015
1. Zprávy sekretariátu
- OFS Uh. Hradiště svolává na pátek 6. 3. 2015 řádnou Valnou hromadu fotbalových klubů okresu Uherské Hradiště. Valná hromada proběhne na Panském dvoře v Kunovicích ve společenském sále od 15:30 hodin.
Na Valnou hromadu OFS vysílají kluby po 1 delegátovi!
Po skončení VH se koná pracovní aktiv klubů okresu Uh. Hradiště. Účast nutná!
Na pracovním aktivu je možná účast i dalšího zástupce klubu.
Program VH:
Před zahájením bude vyhlášení nejlepších střelců ročníku 2013/2014.
1. Schválení programu, mandátové a návrhové komise
2. Zpráva o činnosti VV OFS
3. Zpráva o hospodaření OFS v roce 2014 a rozpočet pro rok 2015
4. Zpráva revizní komise OFS
5. Nový způsob přerozdělení dotace Program-V pro kluby okresu
6. Diskuse
7. Usnesení VH OFS - Sekretariát OFS rozeslal vyúčtování vkladů za podzimní část ročníku 2014/2015. Termín úhrady 10. 3. 2015. Pokud vám vkladový list nebyl doručen, kontaktujte sekretariát OFS.
2. Zprávy STK
2.1. Termínové změny
OS sk.A | |||
Kněžpole | Domácí utkání Jaro 2015 | NE UZM | |
ZT sk.B | |||
Přečkovice | Domácí utkání Jaro 2015 | NE 14:30 | |
Bystřice p/L | Domácí utkání Jaro 2015 | SO UZM | |
OPD sk.A | |||
Bílovice | Domácí utkání Jaro 2015 | Hřiště Bílovice |
2.2. Pohár OFS
P27 Popovice – D. Němčí „B“ – oddíly předloží termínovou dohodu utkání na STK do 10. 3. 2015. (V plánovaném termínu čtvrtfinále poháru hraje D. Němčí B dohrávku 14. kola OP)
3. Zprávy KM
3.1. Schválení výsledků
OP přípravky
12111 Tupesy – Boršice 3:14 – dodatečně schváleno
13111 Tupesy – Boršice 8:3 – dodatečně schváleno
3.1. Termínové změny
OSŽM sk.A | |||
10035 | Tupesy – Březolupy | Ne 29. 3. 2015 v 10:00 | Nařízení STK KM |
Kněžpole | Domácí utkání Jaro 2015 | NE UZD | |
OSP sk.A | |||
Kněžpole | Domácí utkání Jaro 2015 | SO 2hod před UZM | |
Pohár OFS – žáci | |||
Nedachlebice – Osvětimany | Ne 29. 3. 2015 v 10:00 | Nařízení STK KM |
3.2. Různé
- V sobotu 14. 3. 2015 se koná ve sportovní hale na Štěrkovišti v Otrokovicích turnaj „O pohár předsedy zlínského KFS“. Za OFS Uh. Hradiště jsou nominováni:
Kategorie U12 (2003)
Bojkovice | Bulajko Erik |
Hluk | Vozár David |
Gál Jakub | |
O. N. Ves | Světnička Adam |
Kotačka Jakub | |
Boršice | Sontág Petr |
Komárek Jan | |
O. Lhota | Kapusta Tomáš |
St. Město | Obdržálek Tomáš |
Tománek Tomáš | |
Rožek Jakub | |
Slavkov | Kotačka Kamil |
Tupesy | Martinák Jan |
Tomeček Jan |
Kategorie U11 (2004)
Hluk | Fruhauf Martin |
Fruhauf Pavel | |
Strání | Mikláš Pavel |
St. Město | Kels Kryštof |
Nykl Matyáš | |
Ořechov | Beran Štěpán |
Kněžpole | Berčík Jakub |
Škrabal Lukáš | |
Janečka Filip | |
O. N. Ves | Pšurný Matěj |
Bojkovice | Kusin Petr |
Liška Matyáš | |
Boršice | Jurák Pavel |
Šmíd Jan |
Odjezd autobusu: 7:30 Sportovní hala UH
7:35 St. Město, nám. Velké Moravy (hospoda Rudý)
Sraz nominovaných, kteří pojedou vlastní dopravou je v 8:45 v Otrokovicích.
Předpokládaný konec turnaje bude kolem 15:00 hodin.
3. Zprávy TMK
TMK žádá níže uvedené trenéry, aby zaslali na OFS UH naskenované trenérské průkazy.
- Jančář Zbyněk – Uh. Brod
- Paška Josef – Podolí
- Bělohlávek Vít – Vlčnov
- Berecka Radek – Bílovice
- Talášek Jaroslav – Mistřice
- Huňka Michael – Mistřice
- Bilavčík Jakub – Mistřice
- Úlehla Miroslav – Nedakonice
- Bouřová Gabriela – Nedakonice