Okresní přebor muži 23. kolo |
1231 |
Traplice-Nezdenice |
2:2 |
(1:1)Urbanovský, Kolínský – Skočovský 2 |
1232 |
Slovácko C-Kudlovice |
5:0 |
(1:0)Šišák 2, Bučák, Huráb, Sanchez |
1233 |
Zlámanec-Košíky |
4:0 |
(0:0)Šurmánek 2, Sadil, Duda |
1234 |
O. Lhota-Jarošov |
2:3 |
(2:0)Pešík, Kusák – M.Omelka, Šipka, Pitr |
1235 |
Hluk B-Šumice |
3:0 |
(2:0)Miroš 2, Hrdina |
1236 |
D. Němčí B-Slavkov |
2:2 |
(2:1)Škařupa 2 – Habarta, Polášek |
1237 |
Bílovice-Drslavice A |
2:7 |
(0:2)PE.Kováč, Pa.Kováč – Máčala 3, Pijáček, Vacula, V.Hroch, vlastní |
1164 |
Traplice-Drslavice A |
2:2 |
(1:1)Čevela, Kolínský – Orlovský, Grulich |
1165 |
Slovácko C-Bílovice |
1:0 |
(0:0)Rusnák |
Okresní soutěž muži sk.A 21. kolo |
2211 |
Uh. Ostroh A-Nedakonice B |
7:1 |
(4:1)Pavlas 5, M.Kovařík, Nováček – Lukůvka |
2212 |
Topolná-Polešovice |
6:0 |
(4:0)J.Foltýn 3, Gabrhelík 2, Bartošek |
2213 |
Kněžpole-Kostelany |
1:1 |
(1:0)R.Kašný – Jos.Mojžíš |
2214 |
Částkov-Mistřice |
5:1 |
(2:1)Kameník 2, Zvonek, Hynk, Hubáček – Engler |
2215 |
Vážany-Mařatice |
1:5 |
(0:3)M.Pavlíček – Zbořil, Šenk, Tyl, Kubíček, vlastní |
2216 |
Tupesy-Huštěnovice |
0:2 |
(:)Černý, Puškáč |
Okresní soutěž muži sk.B 21. kolo |
3211 |
Pitín-Popovice |
2:2 |
(1:1)Čuč, Domorád – Šácha, Omelka |
3212 |
Komňa-S. Loz |
5:0 |
(3:0)Trllo, Kalina, Kala, Ridoško, Matoušek |
3213 |
Bánov-St. Hrozenkov |
3:2 |
(0:2)Lux 2, Mahdalíček – Blaho, Straka |
3214 |
Strání B-Záhorovice |
1:2 |
(0:0)J.Kolaja – Polanský, Ondrušek |
3215 |
Boršice u Bl.-Orel Uh. Brod |
2:5 |
(0:3)Tureček, Kusenda – Jahoda 2, Meidlschmid 2, Gášek |
3216 |
H. Němčí-Březová |
1:2 |
(1:1)J.Zámečník – Pomajbík, vlastní |
Základní třída sk.A 14. kolo |
4141 |
Uh. Ostroh B-Podolí |
: |
(:)hosté nepřijeli ! |
4142 |
Babice-Velehrad |
3:2 |
(3:1)A.Horsák 2, Fusek – Hanáček, Daněk |
4143 |
Tučapy-Jankovice |
2:6 |
(0:5)Gola, Spišiak – Silný 3, Brázdil 2, Z.Silný |
4144 |
Stříbrnice-Jalubí B |
4:0 |
(4:0)Palica 2, Náplava, Kolaja 70.min ukončeno pro malý počet hráčů hostí |
Základní třída sk.B 14. kolo |
5141 |
Korytná-Rudice |
0:2 |
(0:0)Rusiňák, Juras |
5142 |
Hradčovice-Vlčnov B |
2:3 |
(0:3)Hlaváč, O.Hruboš – Kašpařík, Bařina, Truxa |
5143 |
Bystřice p/L-Žítková |
2:2 |
(1:1)Radoch, E.Zelinka – Lebánek, Mikoš |
5144 |
Přečkovice-Drslavice B |
3:0 |
(0:0)Kuchař, Jelínek, Slánský |
Okresní přebor dorost sk.A 14. kolo |
6141 |
Buchlovice-Nedakonice |
1:11 |
(1:6)Raštica – Janík 2, Hána 2, Králík 2, Vaculík 2, Bánovský 2, Stašek |
6142 |
Mistřice-O. Lhota |
1:6 |
(0:6)Veselý – Zelený 2, Radoch 2, Pavlas 2 |
6143 |
Bílovice-Jarošov |
3:7 |
(0:4)Kučík, Hrňa, Bajaja – Jančík 2, Šipka 2, Jurča 2, Gajdošík |
6144 |
SK Zlechov-O. N. Ves |
1:1 |
(1:0)R.Mikula – J.Pavlas |
6121 |
Buchlovice-Mistřice |
10:1 |
(5:0)Raštica 5, Zábojník 3, Lukeštík, Erlich – Šimík |
Okresní přebor dorost sk.B 10. kolo |
7101 |
Korytná-Bánov |
0:3 |
(0:3)Pelka 2, Maliňák |
7102 |
Vlčnov-Hradčovice |
6:0 |
(2:0)Moštěk 2, Pešl 2, Hradílek, Juřenčák |
7103 |
Neobsazeno-Šumice |
: |
(:) |
7104 |
Havřice-Podolí |
5:1 |
(1:1)J.Bania 2, M.Bania, Hnilička 2 – Hanáček |
7105 |
Prakšice-ČSK Uh. Brod B |
1:10 |
(1:5)Dedík – F.Lekeš 6, Grác, Josefík, Jančář, Lekeš |
Okresní přebor žáci 10. kolo |
8101 |
Uh. Ostroh-Prakšice |
0:3 |
(0:1)M.Řezníček 3 |
8102 |
Topolná-Jarošov |
2:2 |
(0:2)Srnec, Jakvid – Běťák, Cecálek |
8103 |
Bánov-Šumice |
3:3 |
(:)Kočenda, Franc, Rachůnek – Urbánek, C.Dvořák, Matějíčková |
8104 |
Osvětimany-O. N. Ves |
7:1 |
(4:0)M.Čevelík 3, O.Vašek, Trlida 2, Vykoukal – Ščuka |
8105 |
Nivnice-Újezdec |
1:8 |
(0:4)Soukeník – Kelíšek 2, Vaškovic, Jančář, Mikliš, Dvořák, Daněk, Novák |
Okresní soutěž žáci 10. kolo |
9101 |
Buchlovice-Mařatice |
6:4 |
(1:1)Kučík 3, Lukeštík 2, Horák – Venglík 2, Havlík, Zemčík |
9102 |
Traplice-Sušice |
: |
(:) |
9103 |
Jalubí-Nedachlebice |
7:2 |
(:)T.Kolář 4, V.Dobiáš 2, M.Gajdošík – Stach , Hoferek |
9104 |
Havřice-Neobsazeno |
: |
(:) |
9105 |
Velehrad-Neobsazeno |
: |
(:) |
9125 |
Havřice-Velehrad |
9:0 |
(3:0)Chovánek 2, Vítek 4, Švehlík 2, Neděla |
Okresní soutěž žáků M sk.A 10. kolo |
10101 |
Ořechov-Babice |
: |
(:) |
10102 |
Kněžpole-Neobsazeno |
: |
(:) |
10103 |
O. Lhota-Mistřice |
: |
(:) |
10104 |
Březolupy-Podolí |
25:0 |
(11:0)Řezník 7, Hoferek 5, P.Hubáček 5, R.Hromeček 4, R.Hubáček, Kovář, Procházka, Mastil |
10105 |
Tupesy-Bílovice |
16:0 |
(9:0)Tomeček 7, O.Kula 3, Kňourek 2, Bánovský 2, Martináková, Š.Kula |
Okresní soutěž žáků M sk.B 10. kolo |
11101 |
Vlčnov-S. Loz |
: |
(:) |
11102 |
ČSK Uh. Brod B-St. Hrozenkov |
4:1 |
(1:1)Beníček 2, Šebesta, Michalec – Ostravský |
11103 |
Korytná-Hradčovice |
7:2 |
(5:1)Málek 2, Š.Klon 2, Blaha, Čagánek, Lekeš – Macková , Malina |
11104 |
Bystřice p/L-D. Němčí B |
0:9 |
(0:5)R.Bobčík 3, Zaduban 2, Šlambor 2, Tureček, Klabačka |
11105 |
Orel Uh. Brod-Březová |
17:3 |
(8:1)Teichgrab 7, K.Dubský 4, Krahula 3, O.Dubský 2, Bartoš – J.Panák 2, F.Panák |
11182 |
D. Němčí B-Orel Uh. Brod |
14:6 |
(9:3)L.Ambros 6, Hitler 3, V.Ambros 2, Jurásek, Kotačka, Zámečník – Jančář 3, K.Dubský, M.Dubský, Teichgrag |
Okresní přebor přípravek starší 23. kolo |
12231 |
Buchlovice-Boršice |
: |
(:) |
12232 |
FC Slovácko-Uh. Ostroh |
5:3 |
(3:2)Bangová 3, Hanáčková, Polášková – Rohanová 2, Hýl |
12233 |
St. Město-Polešovice |
: |
(:) |
12234 |
Vlčnov-Strání |
1:21 |
(0:13)Vrága – Zámečník 8, Zimčík 3, Zdenčík 3, Toth 2, Bašo, Zetka, Druraková |
12235 |
Hluk-O. N. Ves |
: |
(:) |
12236 |
D. Němčí-Spytihněv |
11:2 |
(6:1)Hibler 4, Baroň 3, Zámečník, Uher, Němeček 2 – Sedláček, Tabara |
12237 |
Tupesy-Nivnice |
2:13 |
(1:6)T.Chramcov 2 – Straňák 5, Slinták 4, Kozelek 3, Zálešák |
Okresní přebor přípravek mladší 23. kolo |
13231 |
Buchlovice-Boršice |
: |
(:) |
13232 |
FC Slovácko-Uh. Ostroh |
5:9 |
(3:3)Bangová 2, Vinceová 2, Hanáčková – Lekeš 7, Vlk 2 |
13233 |
St. Město-Polešovice |
: |
(:) |
13234 |
Vlčnov-Strání |
9:4 |
(3:2)Šobáň 6, Tykal 3 – Zimčík 2, Mikláš, Bruštík |
13235 |
Hluk-O. N. Ves |
: |
(:) |
13236 |
D. Němčí-Spytihněv |
13:5 |
(9:1)Bobčík 5, Fibichr 3, Vlk 3, Kroča, Horák – Tabara 2, Mitáček 2, Húsek |
13237 |
Tupesy-Nivnice |
9:6 |
(5:2)Janoušek 4, Dostál 3, Šmíd, Sonntag – Kovařík 4, Šlapal , Soukeník |
Okresní soutěž přípravek sk.A 10. kolo |
14101 |
FC Slovácko B-Babice |
8:1 |
(6:1)Bangová 3, Hanáčková 3, Mikacová 2 – Polášková |
14102 |
Topolná-Mařatice |
4:6 |
(2:2)Gajdošík, Úlehla, Svoboda, Pekař – Kaláč 3, Valouch 2, Maršálek |
14103 |
Kněžpole-Mistřice |
3:6 |
(1:3)Markus, Suchánek, Šimík – Polášek 3, Bilavčík, Tománek, Tomeček |
14104 |
Březolupy-Jarošov |
8:5 |
(4:2)Hoferek 7, Gajdušek – Trlida, Kopčil, Hubinka, Pavlíček, Bedroš |
14105 |
Nedakonice-Huštěnovice |
4:0 |
(1:0)Schwaz 2, M.Dvouletý 2 |
14162 |
Mistřice-Huštěnovice |
6:2 |
(4:1)Knap, Tomeček, Bilavčík M. 2, Tománek P. 2 – Petrucha, Vlachynská |
Okresní soutěž přípravek sk.B 10. kolo |
15101 |
Orel Uh. Brod-Bánov |
2:3 |
(2:2)Dubský, Marino – Daněk 2, Buják |
15102 |
Březová-Újezdec |
: |
(:)NT |
15103 |
St. Hrozenkov-Šumice |
4:2 |
(1:1)J.Masařík 2, Rapant 2 – M.Zálešák 2 |
15104 |
Havřice-Rudice |
6:0 |
(4:0)Sedláček 2, Vrága 2, Smrtka, Plevka |
15105 |
Prakšice-Hradčovice |
0:6 |
(0:2)Pišoja 2, Maleňák 2, Šrámek 2 |