Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště č. 3 ze dne 4. srpna 2016
1. Zprávy sekretariátu OFS
OFS UH upozorňuje oddíly na možnost vyzvednutí plakátů na sekretariátu OFS Uh. Hradiště.
Změna sekretáře:
Ostr.Nová Ves : Rostislav Kreisl, mob. 725 110 726, kreislrosta@seznam.cz
Suchá Loz: Ondřej Rezek, mob. 7312 922 488, rizekssk@seznam.cz
2. Zprávy STK
2.1 Schválení výsledků Poháru OFS 1. kolo
Výsledky 1. kola schváleny dle IS
Termín pro čtvrtfinále – jaro 2017
2.2 Termínové změny
OPM | 7.kolo | Jalubí-D. Němčí“B“ | sobota 17.9.2016 10:00 |
OSM „B“ | 4.kolo | Záhorovice-Přečkovice | sobota 27.8.2016 16:00 |
OSM „B“ | 3.kolo | Vlčnov“B“-H. Němčí | neděle 21.8.2016 16:30 |
ZT „A“ | 4.kolo | Mistřice-Jankovice | neschváleno – žádost podléhá vyjádření soupeře |
ZT „B“ | 5.kolo | Drslavice“B“-Podolí | neděle 4.9.2016 10:00 |
ZT „B“ | 3.kolo | Drslavice“B“-Rudice | sobota 20.8.2016 16:30 |
2.3 Různé
Všechny žádosti o změnu termínu podávat na řádném formuláři – zaslat na STK a soupeři (e-mailem). Změnový systém v IS FAČR je pouze ve zkušebním provozu!! Změny, zadané do IS jsou orientační, podléhají schválení STK a zveřejnění v ÚZ.
3. Zprávy KM
3.1. Termínové změny
OPŽ | 3.kolo | O.N.Ves-Šumice | 21.8..2016 14:00 |
9.kolo | O.N.Ves-Velehrad | 2.10.2016 14:00 | |
12.kolo | O.N.Ves-Újezdec | 23.10.2016 14:00 | |
OSŽM“A“ | 3.kolo | Jankovice-Jarošov | neschváleno – žádost podléhá vyjádření soupeře |
nbsp; | 4.kolo | Jarošov-Břestek | 27.8.2016 14:30 |
OSŽM“B“ | 5.kolo | Bystřice p.L.-St.Hrozenkov | 4.9.2016 11:00 |
OSŽM“B“ | Dolní Němčí | schválena hlášenka, utkání hraná ve Slavkově | |
Bojkovice | schválena hlášenka, utkání hraná v Pitíně |
KM vzala na vědomí odhlášení TJ Sokol Újezdec z okresního poháru žáků.
KM vzala na vědomí seznam hráčů družstev Traplice+Košíky, Březolupy+Bílovice – dorost, Mistřice+Kněžpole – žáci
OPP“A“ st+ml | Kunovice | hlášenka |
1.FC Slovácko -dívky | hlášenka | |
OSP“B“ | 1.FC Slovácko-dívky“B“ | hlášenka |
OPP“B“ st+ml | Dolní Němčí | hlášenka |
OPP“A“ st+ml | Jiskra Staré Město-Boršice | 20.8.2016 10:00 |
OSP“A“ | Stříbrnice | Domácí utkání začátek neděle 1:30 hod. před ÚZM hlášenka |
OSP“C“ | Pitín-Březová | 4.9.2016 15:30 |
Pitín-Rudice | 15.10.2016 14:00 | |
Bánov-Pitín | 1.9.2016 17:00 | |
Záhorovice-Orel UB | 27.8.2016 14:00 |
OPP“B“ st+ml KM vzala na vědomí souhlas oddílů D. Němčí, Uh. Ostroh, Hluk s hlášenkou O.N.Vsi.
Chybí souhlas oddílů Hradčovic a Nivnice.
3.2 Různé
KM upozorňuje, že nominace na kemp talentovaných hráčů byla uzavřena. Odjezd autobusu: 26.8.2016 v 13:00 hod.
13:00 | UH – zimní stadion |
13:10 | Kunovice Na rynku, zastávka ČSAD |
13:30 | Hluk náměstí |
13:45 | Dolní Němčí, suška Zevos |
14:00 | Uh. Brod –dopravní terminál |
Účastníci kempu předloží při nástupu potvrzení o bezinfekčnosti a plnou moc k zastupování při případném lékařském ošetření. Zajistí rodiče!!
Seznam hráčů:
Andrýsek Filip | Kunovice |
Dvouletý Michal | Nedakonice |
Eliáš Dominik | Strání |
Helísek Matěj | Prakšice |
Jurák Adam | Prakšice |
Kaláč Filip | Mařatice |
Koníček Adam | Hluk |
Krajan Ondřej | Nedakonice |
Krajčo Max | Kunovice |
Kremr Václav | Hluk |
Kříž Viktor | Hradčovice |
Macíček Martin | Strání |
Markus Lukáš | Kněžpole |
Popelka Jiří | Strání |
Schwarz Patrik | Nedakonice |
Šrámek Dominik | Hradčovice |
Tomaštík Lukáš | Mařatice |
Tománek Petr | Mistřice |
Tuhý Tomáš | Mařatice |
Tvrdoň Michal | Kunovice |
Tóth Sebastián | Strání |
Valouch Jan | Mařatice |
Valouch Marek | Mařatice |
Vlachynský Petr | Kunovice |
Zámečník Radim | Strání |
Zlínský David | Hluk |
4. Zprávy DK
Stojaspal Tomáš | Dolní Němčí |
Vyloučen po 2. ŽK |
Zákaz činnosti na 1SU |
|
Králík Michal | St. Hrozenkov |
Žádosti o prominutí trestu se vyhovuje s podmínkou do 10.10.2016 |
Za neúčast na losovacín aktivu uděluje DK peněžitou pokutu 500,- Kč klubům: Bojkovice, Boršice, Drslavice, Košíky, Kunovice, Nedakonice, OREL Uh. Brod, Sušice, Velehrad