Úřední zpráva č. 10
- Zprávy sekretariátu
- Zprávy STK
- Schválení výsledků:
OP Jarošovský pivovar 5. kolo – výsledky schváleny dle IS
OS M A, B, 5. kolo – výsledky schváleny dle IS
OS M A Popovice-Mistřice nedostatky v ZoU – rozhodčí laik
OP D – výsledky 3. kola schváleny dle IS
SD Zlechov/Osvětimany-Buchlovice – nehráno pro NT dohoda oddílů 14.9. 16:30
- STK schvaluje originál smlouvy o SD dorostu Březolupy/Nedachlebice, soupeři vezmou na vědomí a zároveň bere na vědomí seznam hráčů SD.
- STK-KM bere na vědomí seznam hráčů SD Havřice/Uh. Brod – kategorie přípravek
- Termínové změny:
soutěž | č.u. | domácí | hosté | nový termín | poplatek | ||
OSŽ-A | E2A0505 | FK Javořina | Kostelany n. M. | 16.09.2022 17:00 | Schváleno | ||
OS-A | A2A1002 | Mistřice | Drslavice | 06.11.2022 14:00 | Schváleno | 50 | |
OSŽ-B | E2B0303 | Babice | Mistřice | 13.09.2022 16:30 | Schváleno | ||
OSP-A | G2A0303 | Babice | Mistřice | 14.09.2022 16:30 | Schváleno | ||
OS:A | A2A0606 | Hluk B | Stříbrnice/Boršice | 28.09.2022 15:30 | Schváleno | 600 | |
OSP-A | G2A0401 | Traplice/Jankovice | Topolná | 13.09.2022 17:00 | Schváleno | ||
OSŽ-A | E2A0605 | Mor. Písek | Popovice | 25.09.2022 13:30 | Schváleno | ||
OP-D | C1A0703 | Březolupy | Hradčovice | 01.10.2022 10:00 | Schváleno | ||
OSŽ-C | E2C1104 | ČSK U.B. – dívky | Hradčovice | 28.09.2022 10:00 | Schváleno |
Neschválené změny:
soutěž | č.u. | domácí | hosté | původní termín | nový termín | ||
OP-D | C1A0501 | Mařatice | Kostelany nM/Nedakonice | 17.09.2022 14:00 | 29.10.2022 14:00 | Nutný souhlas | |
OSŽ-C | E2C0506 | Újezdec | ČSK U.B. – dívky | 17.09.2022 15:00 | 14.09.2022 16:30 | Nutný souhlas | |
OP-D | C1A0504 | Březolupy | Buchlovice | 17.09.2022 10:00 | 17.09.2022 16:00 | Nutný souhlas | |
OSP-A | G2A0503 | Jalubí | Huštěnovice | 18.09.2022 13:30 | 27.09.2022 16:30 | Nutný souhlas | |
OSP-A | G2A0306 | Březolupy | Topolná | 03.09.2022 13:30 | 06.09.2022 17:30 | Nutný souhlas | |
OP | A1A0705 | FC Slovácko C | Kněžpole | 17.09.2022 15:30 | 18.09.2022 15:30 | Nutný souhlas | |
OP | A1A0904 | FC Slovácko C | Ostrožská Lhota | 01.10.2022 15:00 | 02.10.2022 15:00 | Nutný souhlas | |
OP | A1A1103 | FC Slovácko C | Bílovice | 15.10.2022 14:30 | 16.10.2022 14:30 | Nutný souhlas | |
OP | A1A1302 | FC Slovácko C | Nedakonice | 29.10.2022 14:30 | 30.10.2022 14:30 | Nutný souhlas |
3. Zprávy KM
- Schválení výsledků
OSŽ A,B,C – výsledky odehraných zápasů 3.kola schváleny dle IS
OPP A,B st.+ml– výsledky odehraných zápasů 3.kola schváleny dle IS
OSP A – schválení odehraných zápasů 3.kola dle IS
OSP B, C – schválení odehraných zápasů 1.kola schváleny dle IS
2022722G2B0101 : Polešovice -Kostelany čl.15 Tab. 2 Nedostatky v ZoU (domácí + hosté) á 100,-Kč
- Protože se v soutěžích mládeže v ZoU vyskytuje duplicita funkcí, rozhodla STK-KM, že jediná
přípustná duplicita funkcí v ZoU je vedoucí mužstva – rozhodčí. Ostatní duplicita (hlavní
pořadatel apod.) je nepřípustná a bude postihována dle čl. 18 a čl. 15 Tab.2 RS OFS UH.
- Info pro VM žáků a přípravek, že pokud je zřejmé, že utkání nebylo/nebude sehráno rozhodčí
laik nezahájí ZoU v IS
- Ve středu 21.9.2022 se uskuteční na hřišti Hrachovec (okres Vsetín) Meziokresní turnaj
talentované mládeže (MTTM) U12 (roč. 2011) a U13 ( roč. 2010) za účasti výběrů OFS Zlín,
Uherské Hradiště, Kroměříž, Vsetín.
NOMINACE :
ročník 2010 a mladší
Újezdec/Orel – Gazdíková Adriana, Polešovice – Soják Filip, Jalubí – Šilc Matěj, Vlčnov – Snopek
Daniel, Jarošov – Havlík Ondřej, Krejčiřík Marek, Bílovice – Strapina Marek, Grygar Michal, Újezdec
– Jančář Jan, Fojtách Maxim, Lekeš Vojtěch, Uherský Ostroh – Němčický Viktor, Příleský Albert,
ročník 2011 a mladší
Bojkovice – Berčíková Adéla, Dol. Němčí – Skopal Filip, Hluk – Obal Dominik, Bacter Maxmilián,
St.Město – Frýbort Marek, Železník Libor, Bartoš Matyáš, Šišlák Jakub, Kříž Jan, Ostrožská Lhota –
Uhříček Jakub, Uh. Ostroh – Habanec Ondřej, Uherský Brod – Vaculík Jakub, Kašpárek Lukáš,
Suchá Loz – Machala Štěpán, Strání – Panák Šimon, Březolupy – Sekanina Čestmír
Žádáme jednotlivé oddíly, aby informovali nominované hráče ( rodiče) ! Hraje se na přírodní trávě ( v
případě nepřízně počasí na umělce), občerstvení , pitný režim a omluvenky zajištěno.
Neúčast nominovaných hráčů na reprezentačních akcích OFS bez řádné omluvy bude sankciováno
pokutou dle čl.15 RS
Prosíme rodiče aby potvrzení účasti či případné omluvy hlaste na níže uvedené kontakty.
Mgr. Ondřej Machala – Mobil:+420 605 287 499 E-Mail: o.machala@seznam.cz
Roman Abrhám – mobil 604 300 872 email – abrham.roman@gmail.com
Odjezdy autobusu :
Sraz Zimní stadion UH – 6: 50 hod.
Odjezd z UH – 7 : 00 hod.
Kunovice Na rynku – 7: 05 hod. ( pro hráče nominované z Ostrohu, Lhoty )
Hluk náměstí – 7: 15 hod.
Vlčnov – 7. 25 hod.
Uh..Brod (terminál ) – 7: 35 hod.
Pravděpodobný návrat 16:00 – 17.00 hod.
- V úterý 27.9.2022 se uskuteční v rámci Zlínského kraje na Vršavě ( Zlín ) ,,Turnaje výběrů OFS´´
v kategorii U17 ( mladší dorost roč. 2006 ) za účasti okresů Zlín, Vsetín, Kroměříž, Uherské Hradiště.
Na základě výběru repre trenérů OFS byli nominováni tito hráči.
Nominace : Polešovice – Bačák František, Březolupy – Yassine Adam, Mařatice – Ressler Jan, Titz Petr,
Zálešák Petr, Zlechov – Deutsch Dominik, Šumice – Koktavý Ondřej, Babice – Gabriel Petr, Skřivánek
Jakub, Tiote Ramo Issac, Buchlovice – Zámečník Pavel, Baloun Šimon, Černota David, Jalubí –
Trávníček Vojtěch, Šmíd Dominik
odjezd autobusu : Uh. Hradiště – 8.30 hod. od Zimního stadionu se zastávkou v Babicích 8.45 hod.
Pravděpodobný návrat 14.00 hod.
Prosíme potvrzení účasti či případné omluvy hlaste na níže uvedené kontakty. Mgr. Ondřej
Machala – Mobil:+420 605 287 499 E-Mail: o.machala@seznam.cz
Roman Abrhám – mobil 604 300 872 email – abrham.roman@gmail.com
- STK- KM žádá sekretáře oddílů na důsledné předávání informací trenérům a vedoucím mužstev
- 4. Zprávy TMK
Zájemci o studium trenérských licencí, které se budou konat v našem regionu v sezoně 2022- 2023,
mohou informace o školení/doškolení nalézt na: https://souteze.fotbal.cz/subjekty/document/3314.
- 5. Zprávy DK