Okresní soutěž muži sk.A 12. kolo |
2121 |
Nedakonice B-Polešovice |
2:1 |
(1:1)Lukašík, Dvouletý – Korvas |
2122 |
Uh. Ostroh A-Kostelany |
5:1 |
(2:0)Jurčeka 2, Procházka 2, Nováček – Marek |
2123 |
Topolná-Mistřice |
1:5 |
(1:1)M.Foltýn – Engler 2, Blaha 2, Šnajdar |
2124 |
Kněžpole-Mařatice |
2:1 |
(1:1)Otáhal, R.Kašný – Šenk |
2125 |
Částkov-Huštěnovice |
0:1 |
(0:1)Zlámalík |
2126 |
Vážany-Tupesy |
1:0 |
(1:0)Smetana |
Okresní soutěž muži sk.B 12. kolo |
3121 |
Popovice-S. Loz |
5:1 |
(1:1)Obal, Tetera, Mimránek, Omelka 2 – Smetana |
3122 |
Pitín-St. Hrozenkov |
3:2 |
(1:1)Machara, Domorád, Krahula – L.Lebánek 2 |
3123 |
Komňa-Záhorovice |
2:1 |
(0:0)Kala, Varaďa – Nášel |
3124 |
Bánov-Orel Uh. Brod |
3:0 |
(2:0)Velecký, Vaňhara, Čaňo |
3125 |
Strání B-Březová |
0:2 |
(0:0)Janků, Pomajbík |
3126 |
Boršice u Bl.-H. Němčí |
3:3 |
(0:1)Šimek 2, Doležal – Bahula, M.Tureček, Jos.Zámečník |
Základní třída sk.A 17. kolo |
4171 |
Tučapy-Uh. Ostroh B |
: |
(:)NT 14.06. |
4172 |
Babice – Stříbrnice |
4:1 |
Předehráno |
4173 |
Podolí-Jalubí B |
5:3 |
(3:1)Masaryk 2, Sečkář |
4174 |
Velehrad-Jankovice |
6:2 |
(3:2)Daněk 2, Gavenda 2, Hanáček, J.Novák – Němec 2 |
4164 |
Stříbrnice-Tučapy |
3:1 |
(1:1)P.Náplava 2, Hlaváček – Vyskočil |
Základní třída sk.B 17. kolo |
5171 |
Bystřice p/L-Korytná |
2:1 |
(0:0)P.Zelinka, Horňák – Šupák |
5172 |
Hradčovice-Přečkovice |
2:3 |
(2:2)O.Hruboš, R.Mikulec – M.Kuchař 2, Jelínek |
5173 |
Drslavice B-Rudice |
9:1 |
(5:0)Pa.Vacula 2, Pe.Vacula, Duda, Přecechtěl st.Vidrman, P.Šrámek, Ševčík, Huňka – Machala |
5174 |
Vlčnov B-Žítková |
0:4 |
(0:1)J.Janků 3, Z.Krovina |
Okresní přebor dorost sk.A 17. kolo |
6174 |
O. Lhota-Bílovice |
1:2 |
(:)nehl. |
6151 |
Zlechov-Buchlovice |
8:1 |
(4:1)Mikula 2, Vaněk 2, Šimíček 2, Velcr, vlastní – Kučík |
6172 |
Mistřice – Zlechov |
0:7 |
(0:4) Chromek, Mikula 6 |
Okresní přebor dorost sk.B 12. kolo |
7125 |
Havřice-Prakšice |
4:1 |
(2:1)Moštěk 2, Schnurmacher, Hnilička – Hlavín |
7114 |
Šumice-Vlčnov |
3:0 |
(2:0)C.Dvořák, Mach, Pančocha |
Finále dorost |
F/1 |
Jarošov-Šumice |
0:0 |
(0:0) |
Okresní přebor žáci 12. kolo |
8121 |
Uh. Ostroh-Jarošov |
: |
(:)NT |
8122 |
Prakšice-Šumice |
4:3 |
(3:2)Šustek 2, Řezníček, Novák – D.Dvořák 2, Ondrušek |
8123 |
Topolná-O.N.Ves |
: |
(:)NT |
8124 |
Bánov-Nivnice |
9:1 |
(8:1)Kočenda 4, Franc 3, Pražan, Suchánek – Durďák |
8125 |
Osvětimany-Újezdec |
0:5 |
(0:5)Dvořák 2, Jančář 2, Novák |
Okresní soutěž žáci 12. kolo |
9121 |
Buchlovice-Sušice |
2:5 |
(1:3)Žufánková, Kučík – Tomaštík 4, Janeček |
9122 |
Mařatice-Nedachlebice |
4:7 |
(:)Venglík 3, Mitáček – nehl. |
9125 |
Havřice-Velehrad |
: |
(:)NT |
9102 |
Traplice-Sušice |
1:5 |
(1:3)Janováč – Tomaštík 3, Hubál 2 |
Okresní soutěž žáků M sk.A 12. kolo |
10122 |
Babice-Mistřice |
8:7 |
(6:3)Simčák 3, S.Janošek 2, Maňásek, Krkoška, Buřil – Romanchenkov 3, Kopčil 3, Švec |
10123 |
Kněžpole-Podolí |
15:1 |
(8:0)J.Berčík5, Churý 2, Markus 2, Horňák 2, Šimík, Gabáni, Hubáček, Karpíšek – Srneček |
10124 |
O. Lhota-Bílovice |
4:3 |
(2:2)R.Matuštík 3, P.Trčka – D.Tomeček 2, Valeš |
10125 |
Březolupy-Tupesy |
5:4 |
(3:3)Řezník 3, Kovář, R.Hubáček – Bánovský 2, Mrkva, Tomeček |
Okresní soutěž žáků M sk.B 12. kolo |
11121 |
Vlčnov-St. Hrozenkov |
7:1 |
(3:0)Junaštík 4, Juřenčák 3 – Ostravský |
11122 |
S. Loz-Hradčovice |
0:6 |
(0:3)A.Říha 2, Jo.Zemánek 2, Hlaváč, Kolaja |
11123 |
ČSK Uh. Brod B-D. Němčí B |
: |
(:) |
11124 |
Korytná-Březová |
7:1 |
(4:1)Čagánek 3, D.Lekeš 2, Š.Klon, Kubiš – Moravčík |
11125 |
Bystřice p/L-Orel Uh. Brod |
6:15 |
(2:8)Kuběna 3, Foltýn 3 – K.Dubský 5, Jančář 3, Malůš 2, Krahula, Bartoš, O.Dubský, Kovařík 2 |
Okresní přebor přípravek starší 25. kolo |
12251 |
Uh. Ostroh-Boršice |
: |
(:) |
12252 |
Buchlovice-Polešovice |
: |
(:) |
12253 |
FC Slovácko-Strání |
4:13 |
(4:6)Hanáčková 2, C.Škrabalová, Bangová- Zámečník 5, Macíček 4, Eliáš 2, Zmerčík, Toth, Popelka |
12254 |
St. Město-O. N. Ves |
10:12 |
(7:5)Kowalík 5, Vašíček 2, Hájek, Nykl, Mach – Jurčeka 7, Pšurný 3, Lažek 2 |
12255 |
Vlčnov-Spytihněv |
2:10 |
(1:4)Janča, Pešl – Čech 4, Dalajka 3, Mrlík 2, Čevela |
12256 |
Hluk-Nivnice |
3:9 |
(:)Škvorec, Zlínský, Kremr – Straňák 5, Výmola, Kapsa, Kolaja, Zálešák |
12257 |
D.Němčí-Tupesy |
16:7 |
(5:5)Hiblér 5, P.Bobčík 6, Huspenina 2, Kolář, Hrbáč, J.Tinka – T.Chramcov 4, Martináková 3 |
Okresní přebor přípravek mladší 25. kolo |
13251 |
Uh. Ostroh-Boršice |
: |
(:) |
13252 |
Buchlovice-Polešovice |
: |
(:) |
13253 |
FC Slovácko-Strání |
9:6 |
(4:1)Chromečková 5, Hanáčková 2, Vinceová, Jančářová- Benešík 3, J.Miklas, V.Miklas, Zimčík |
13254 |
St. Město-O. N. Ves |
15:4 |
(8:4)J.Hastík 8, Vašíček 3, O.Hastík 2, Matoušek, Pořízek – Kavka 3, Běhávka |
13255 |
Vlčnov-Spytihněv |
2:10 |
(1:4)Josefík, Tykal – Tabara 4, Hůsek 2, Bureš 2, Čevela 2 |
13256 |
Hluk-Nivnice |
25:0 |
(:)Kremr 5, Koníček 5, D.Nemrava 4, Omelka 4, Podškubka 2, M.Nemrava 2, Zlínská 2, Hrabalík |
13257 |
D. Němčí-Tupesy |
10:5 |
(4:2)Š.Fibichr 4, A.Fibichr 2, Marčík 2, Kroča, M.Bobčík – Janoušek 4, Kunert |
Okresní soutěž přípravek sk.A 12. kolo |
14121 |
FC Slovácko B-Mařatice |
: |
(:) |
14122 |
Babice-Mistřice |
11:6 |
(5:5)Litoš 7, Svoboda 2, Skřivánek 2 – Bilavčík 2, Štěrba 2, Marecký 2 |
14123 |
Topolná-Jarošov |
: |
(:) |
14124 |
Kněžpole-Huštěnovice |
10:3 |
(6:3)J.Berčík 5, Suchánek 2, Šimík 2, Markus – Slezák 2, Zemek |
14125 |
Březolupy-Nedakonice |
: |
(:)hosté nepřijeli |
Okresní soutěž přípravek sk.B 12. kolo |
15121 |
Orel Uh. Brod-Újezdec |
: |
(:) |
15122 |
Bánov-Šumice |
8:3 |
(:)Daněk 4, Beníček, Hnilička, Vystrčil, Buják – Kusák 2, Červenka, |
15123 |
Březová-Rudice |
8:0 |
(5:0)D.Křeháček 2, M.Křeháček 2, Hanesovský , Vojtek, Bruštík |
15124 |
St. Hrozenkov-Hradčovice |
: |
(:) |
15125 |
Havřice-Prakšice |
0:3 |
(0:2)Slavíčková, Jahoda, Lukašík |
15131 |
Havřice-Orel Uh. Brod |
: |
(:) |