Okresní přebor muži 26. kolo |
1261 |
Nezdenice-D. Němčí B |
6:1 |
(3:1)Šašinka 3, Voda, Struhař, Jančařík – M.Stojaspal |
1262 |
Bílovice-Hluk B |
5:1 |
(3:1)Bernatík, Čechmánek, Zlámal, J.Vyorálek, Raichel – R.Chytil |
1263 |
Drslavice A-O. Lhota |
: |
(:)Hosté nepřijeli !!! |
1264 |
Slavkov-Zlámanec |
0:1 |
(0:1)Šurmánek |
1265 |
Šumice-Slovácko C |
1:2 |
(1:2)Kelíšek – O.Vašek, Remeš |
1266 |
Jarošov-Traplice |
1:3 |
(1:1)Blaha – Kolínský 2,Štefka |
1267 |
Košíky-Kudlovice |
2:5 |
(0:2)J.Ovsík, M.Přílučík – Forro 2, Koutník 2, Turoň |
Okresní soutěž muži sk.A 14. kolo |
2141 |
Nedakonice B-Kostelany |
3:7 |
(0:2)Marek 3 – Ju.Mojžíš 3, Šimík, Němec, Dvouletý, Jo.Mojžíš |
2142 |
Polešovice-Mistřice |
9:4 |
(4:2)Březina 2, Koutný 2, Stašek 2, Mendl, Martykán, Svoboda – Červinka 2, Blaha, Engler |
2143 |
Uh. Ostroh A-Mařatice |
2:1 |
(:) |
2144 |
Topolná-Huštěnovice |
1:2 |
(0:1)Rozsypálek – Silný, Puškáč |
2145 |
Kněžpole-Tupesy |
: |
(:)Hosté nepřijeli !!! |
2146 |
Částkov-Vážany |
1:7 |
(1:4)Haveta – Pavlíček 2, Gottwald 2, Vaculík, Kotek, Bilík |
Okresní soutěž muži sk.B 14. kolo |
3141 |
Popovice-St. Hrozenkov |
2:1 |
(1:0)Mimránek, Omelka – Drga |
3142 |
S. Loz-Záhorovice |
1:3 |
(0:0)S.Král – Dvořák, Michalčík, Polanský |
3143 |
Pitín-Orel Uh. Brod |
4:1 |
(:) |
3144 |
Komňa-Březová |
3:2 |
(2:2)Varaďa, Kala, Lisoněk – Plášek, Janků |
3145 |
Bánov-H. Němčí |
2:0 |
(1:0)Lux 2 |
3146 |
Strání B-Boršice u Bl. |
4:1 |
(3:0)M.Bruštík 2, M.Adámek, P.Fruhauf – M.Halík |
Základní třída sk. A |
4171 |
Tučapy-Uh. Ostroh |
2:2 |
(2:1)Šlechta, Staněk – Blažek z pen. Popelka |
Finále dorost – odveta |
F/2 |
Šumice-Jarošov |
1:0 |
(1:0)V.Ondřej |
Okresní přebor dorost sk.A 13. kolo |
6131 |
Havřice-Korytná |
7:3 |
(3:1)Moštěk 3, Schnurmacher, J.Bania, M.Bania, Vráblík – Lukeš, Popelka, Málek |
Okresní soutěž žáků M sk.A 17. kolo |
10174 |
Tupesy-Mistřice |
5:11 |
(2:7)Bánovský 2, Tomeček 2, Š.Kula – Švec 8, Kopčil 2, Kolek |
Okresní přebor přípravek starší 26. kolo |
12261 |
Boršice-D. Němčí |
: |
(:) |
12262 |
Tupesy-Hluk |
7:9 |
(3:3)Chramcov 4, Janoušek 2, Beran – M. Frühauf 3, P. Frühauf 3, Polách, Soviš, Mitáček |
12263 |
Nivnice-Vlčnov |
15:3 |
(5:1)Straňák 10, Mahdal 2, Strommerová, Slinták, Kolaja – Šobáň, Vrága, Tykal |
12264 |
Spytihněv-St. Město |
: |
(:) |
12265 |
O. N. Ves-FC Slovácko |
: |
(:) |
12266 |
Strání-Buchlovice |
12:1 |
(6:0)Macíček 4, Zámečník 3, Popelka 2, Žajgla 2, Želibabka – Kořínek |
12267 |
Polešovice-Uh. Ostroh |
0:10 |
(0:5)Kovaříková 3, Lekeš 3, Vlk 2, Hýl, Chvílíčková |
Okresní přebor přípravek mladší 26. kolo |
13261 |
Boršice-D. Němčí |
: |
(:) |
13262 |
Tupesy-Hluk |
7:15 |
(3:9)Šmíd 4, Janoušek 2, Sonntag – Kremr 5, Koníček 4, Omelka 2, Nemrava 2, Hrabalík, Mořický |
13263 |
Nivnice-Vlčnov |
4:14 |
(:)Kolaja, Šlapal, Kovařík, Charvát – Šobáň 8, Daňhel 2, Tykal 2, Gregorová, Josefík |
13264 |
Spytihněv-St. Město |
: |
(:) |
13265 |
O. N. Ves-FC Slovácko |
: |
(:) |
13266 |
Strání-Buchlovice |
9:5 |
(4:4)Benešík 5, Mikláš 3, Macíček, – Novotný 2, Zámečník 2, Marek |
13267 |
Polešovice-Uh. Ostroh |
4:4 |
(2:2)nehl. – Lekeš 2, Vlk 2 |
Okresní soutěž přípravek sk.B 13. kolo |
15131 |
Havřice-Orel Uh. Brod |
3:1 |
(0:1)Kuřil 2, Vrága – M.Dubský |