Úřední zpráva 10
Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště č. 10 ze dne 21. září 2017
- Zprávy sekretariátu OFS
Každé úterý od 17:00 na UT 1. FC Slovácko v Uh. Hradišti (vedle Městského stadionu M. Valenty) se konají ukázkové tréninkové jednotky mládežnických družstev žáků. Doporučujeme trenérům mládeže v klubech jejich účast.
- Zprávy STK
– OP, OS – A, B, C, OP-D – 7. kolo výsledky schváleny dle IS
– OP – Bánov – Hluk B 5:2 schválena dohrávka
soutěž | č.u. | domácí | hosté | STK | Pok. | D/H | |
OS – B | 30701 | Dolní Němčí B | – | Popovice | nepotvrzený zápis | 100 | H |
OS – C | 40703 | Suchá Loz | – | Žítková | neoznačena poř. služba | 200 | D |
- Zprávy KM
Na základě IS výsledky schváleny
Nedostatky v soutěžích
soutěž | č.u. | domácí | hosté | STK | Pok. | D/H | |
OP-PS | 90703 | Strání | – | Staré Město | nedostatky v ZoU | 50 | H |
OP-PS | 90707 | Hluk | – | Uh. Ostroh | nedostatky v ZoU | 50 | D/H |
OP-PM | 100707 | Hluk | – | Uh. Ostroh | pro DK: kontumace pro neoprávněný start r. 2008 | H | |
OS-PA | 110703 | Polešovice | – | Babice | nedostatky v ZoU | 50 | D/H |
OS-PC | 130701 | Újezdec | – | Vlčnov | nedostatky v ZoU | 50 | H |
Schválené hlášenky a termínové změny:
soutěž | č.u. | domácí | hosté | termín | |
OP | 10401 | Vlčnov | – | Nezdenice | 5.11.17 14:00 |
OP | 10406 | Březová | – | O. N. Ves | 5.11.17 14:00 |
OP | 11007 | Kněžpole | – | Polešovice | 5.11.17 14:00 |
OS – A | 20703 | Kudlovice | – | Vážany | 28.9.17 15:30 |
OS – B | 31103 | Podolí | – | Dolní Němčí B | 21.10.17 14:30 |
OS – C | 40701 | Komňa | – | Orel Uh. Brod | 22.10.17 14:30 |
OS – C | 40705 | Pitín | – | Strání B | 29.10.17 14:30 |
OS – C | 40706 | Záhorovice | – | Korytná | 22.10.17 14:30 |
OP – D | 50103 | Hradčovice | – | Uh. Ostroh | 23.9.17 15:00 |
OP – D | 50705 | Bánov | – | Babice | 28.9.17 15:30 |
OP – Ž | 60703 | Nivnice | – | Bánov | 28.9.17 10:00 |
OS – ŽMA | 70303 | Uh. Ostroh | – | Nedachlebice | 11.10.17 16:00 |
OS – ŽMA | 70703 | Polešovice | – | Břestek | 21.9.17 17:30 |
OS – ŽMA | 70705 | Traplice | – | Nedachlebice | 26.9.17 17:00 |
OS – ŽMA | 70706 | Kostelany | – | Babice | 20.9.17 17:00 |
OS – ŽMB | 80704 | Suchá Loz | – | Březová | 26.9.17 16:30 |
OS – ŽMB | 80705 | St. Hrozenkov | – | Orel Uh. Brod | 21.9.17 17:30 |
OP-PS | 90305 | Strání | – | Uh. Ostroh | 4.10.17 16:30 |
OP-PS | 91104 | O. N. Ves | – | Hradčovice | 11.10.17 17:00 |
OP-PS | 91303 | O. N. Ves | – | Buchlovice | 25.10.17 17:00 |
OP-PM | 100305 | Strání | – | Uh. Ostroh | 4.10.17 16:30 |
OP-PM | 101104 | O. N. Ves | – | Hradčovice | 11.10.17 16:00 |
OP-PM | 101303 | O. N. Ves | – | Buchlovice | 25.10.17 16:00 |
OS-PA | 110503 | Stříbrnice | – | Jalubí | 28.9.17 13:00 |
OS-PB | 120705 | Mařatice | – | Jarošov | 6.10.17 17:00 |
OS-PC | 130205 | Šumice | – | Újezdec | 27.9.17 16:30 |
OS-PC | 130706 | Pitín | – | Šumice | 5.10.17 15:30 |
Neschválené žádosti o termínové změny:
soutěž | č.u. | domácí | hosté | termín | důvod | |
OP – Ž | 60702 | Mistřice | – | O. N. Ves | 5.11.17 13:00 | nehráno – NT KM nebo dohoda |
OP – Ž | 60704 | Prakšice | – | Osvětimany | 5.11.17 12:00 | nehráno – NT KM nebo dohoda |
OS – ŽMA | 70202 | Kostelany | – | Mařatice | 27.9.17 16:30 | změna – nutný souhlas |
OS – ŽMA | 70401 | Boršice | – | Kostelany | 4.10.17 16:30 | změna – nutný souhlas |
OS – ŽMA | 70704 | Mařatice | – | Jalubí | odloženo | nehráno – nahlásit nový termín |
OS – ŽMA | 70706 | Kostelany | – | Babice | 6.10.17 16:30 | změna – nutný souhlas |
OS – ŽMA | 70803 | Nedachlebice | – | Kostelany | Ne 12:00 | změna – nutný souhlas |
OP-PS | 90105 | Buchlovice | – | Hluk | odloženo | nehráno – nahlásit nový termín |
OP-PS | 90702 | Buchlovice | – | Hradčovice | odloženo | nový termín |
OP-PM | 100105 | Buchlovice | – | Hluk | odloženo | nehráno – nahlásit nový termín |
OP-PM | 100702 | Buchlovice | – | Hradčovice | odloženo | nový termín |
OS-PA | 110103 | Boršice | – | Ořechov | Po 16:30 | změna – nutný souhlas |
OS-PA | 110702 | Stříbrnice | – | Boršice | 26.9.17 16:30 | změna – nutný souhlas |
OS-PA | 110702 | Stříbrnice | – | Boršice | 26.9.17 16:30 | nehráno – nutný souhlas |
OS-PA | 110704 | Kostelany | – | Jalubí | 21.9.17 17:00 | nehráno – nový NT |
OS-PA | 110704 | Kostelany | – | Jalubí | 28.9.17 16:30 | změna – nutný souhlas |
OS-PA | 110802 | Jalubí | – | Ořechov | 19.10.17 16:00 | změna – nutný souhlas |
OS-PB | 120701 | Kněžpole | – | Bílovice | odloženo | nehráno – nahlásit nový termín |
OS-PC | 130101 | Záhorovice | – | Vlčnov | 7.9.17 17:00 | změna – nutný souhlas |
OS-PC | 130702 | Boršice u Blat | – | Rudice | odloženo | nehráno – nahlásit nový termín |
OS-PC | 130704 | Orel Uh. Brod B | – | Záhorovice | odloženo | nehráno – nahlásit nový termín |
OS-PC | 130901 | Boršice u Blat | – | Vlčnov | 3.10.17 17:00 | změna – nutný souhlas |
- Zprávy DK
č.j. | Příjmení a jméno | ID | klub | soutěž | provinění | trest | Kč |
71 | Chmelař David | 85050688 | Kostelany | OS – A | Vyloučen po 2ŽK | Zákaz činnosti na 1 SU | 150,- Kč |
72 | Forró Michal | 89021053 | Babice | OS – A | Vyloučen po 2ŽK | Zákaz činnosti na 2 SU | 150,- Kč |
73 | Guryča Rostislav | 85071956 | Bánov | OP | ČK surová hra | Zákaz činnosti na 3 SU | 150,- Kč |
74 | Kučera Marek | 77080755 | Mařatice | OS – B | Pohoršující chování vůči delegované osobě | Zákaz činnosti na 5 SU | 150,- Kč |
- Krajský turnaj výběrů OFS – MTTM 2017/2018
V úterý 26.9.2017 se uskuteční na Baťově v Otrokovicích turnaj výběrů OFS Zlín, Kroměříž, Vsetín a Uh. Hradiště talentované mládeže U12 a U13. Turnaj bude sehrán na umělé trávě, prosím nominované o vhodnou obuv.
Nominace 2006 U12: Sebastian Habánik (Bojkovice), Jakub Šobáň, Patrik Mahdal, Petr Meidlschmid (Uh.Brod), Adam Koníček, Martin Nemrava, Michael Podškubka (Hluk), Ondřej Zelený, Filip Mach,
Jakub Hájek, František Bačák, Michal Bilavčík (St.Město), Tobiáš Bozděch, Petr Vlachynský, Petr Svoboda (Kunovice).
Nominace 2005 U13: Jonáš Šidlo, Ondřej Kolínek (Šumice), Jonáš Beníček, Ondřej Daněk, Denis Brnka (Bánov), Matěj Helísek, Adam Jurák, Aleš Karlík (Prakšice), Jakub Kořínek, Ondřej Machů (Buchlovice), Viktor Kříž (Hradčovice)
Jakub Panák (Březová), Vojtěch Straňák (Nivnice), Markéta Jančářová (Újezdec), Ondřej Maňásek (Velehrad).
Prosíme jednotlivé oddíly, aby informovali nominované hráče! Nominace hráčů bude vyvěšena i na stránkách OFS UH! Omluvy z důvodu nemoci či zranění prosím hlaste na sekretariátu OFS UH nebo p. Franěk 731 576 761.
Odjezdy autobusu: Uh.Brod – terminál 7:45 h
Hluk – náměstí 8:00 h
Kunovice – Tina 8:15 h
- Uh. Hradiště – zimní stadion 8:30 h
- St. Město – nový kostel 8:40 h
Předpokládaný návrat 15 – 16 hodin.