Úřední zpráva 26
Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště č. 26 ze dne 8. března 2018
- 1.Zprávy sekretariátu OFS
Vyhlášení Valné hromady OFS Uh. Hradiště
OFS Uh. Hradiště vyhlašuje Valnou hromadu, která se uskuteční 21.3.2018 v 16:00 v Kunovicích na Panském dvoře v konferenčním sálu
OFS UH děkuje všem hráčům, trenérům, rodičům a oddílům za vzornou reprezentaci na halovém turnaji v Otrokovicích.
Pozvánka na fotbalový kemp Michala Kadlece 2018, který se uskuteční ve dnech 1.7. – 6.7. 2018. Maximální
Kapacita je 64 chlapců, dívek, kemp je určen pro ročníky 2005 – 2011. Více na www.fotbalovykemp.uh.cz
- 2.Zprávy STK
Schválené termínové změny:
soutěž | č.u. | domácí | hosté | termín | |
Pohár | 26 | Jankovice | – | Březová | Ne 16:00 UT Lapač |
Pohár | 27 | Strání B | – | Slavkov | So ÚZM |
OP | 11503 | Polešovice | – | Jarošov | Pá 15:30 |
OS – A | 21404 | Jankovice | – | Sušice | 17.6.18 16:30 |
OS – C | 41306 | Žítková | – | Bystřice pL | ÚZM Bystřice pL |
OS – C | 41403 | Strání B | – | Komňa | So ÚZM |
OS-PC | 41602 | Žítková | – | Komňa | ÚZM Komňa |
OS-PC | 41803 | Žítková | – | Suchá Loz | Ne 13:30 Komňa |
OS – C | 41805 | Strání B | – | Pitín | So ÚZM |
OS-PC | 42004 | Žítková | – | Pitín | Ne 13:30 Komňa |
OS – C | 42006 | Strání B | – | Korytná | So ÚZM |
OS – C | 42205 | Žítková | – | Korytná | ÚZM Korytná |
OP – Ž | 60201 | Velehrad | – | Prakšice | 1.4.18 10:00 |
OP – Ž | 61304 | Újezdec | – | Bílovice | Ne 15.00 |
OP – Ž | 61505 | Újezdec | – | Osvětimany | Ne 13:30 |
OP – Ž | 61706 | Újezdec | – | O. N. Ves | Ne 14.00 |
OP – Ž | 62002 | Újezdec | – | Nivnice | Ne 14.00 |
OP – Ž | 62203 | Újezdec | – | Topolná | Ne 14:30 |
OS – ŽMA | 70000 | Jarošov | vše ÚZD | ||
OS – ŽMA | 70000 | Buchlovice | So 10:00 | ||
OS – ŽMA | 70000 | Kostelany | vše Ne 15:00 | ||
OS – ŽMA | 70802 | Babice | – | Jarošov | 8.6.18 17:00 |
OS – ŽMA | 71302 | Traplice | – | Polešovice | 18.3.18 13:00 |
OS – ŽMA | 71405 | Jarošov | – | Buchlovice | 1.5.18 14:00 |
OS – ŽMA | 71701 | Kostelany | – | Boršice | Ne 14:30 |
OS – ŽMA | 72103 | Kostelany | – | Nedachlebice | Ne 15:00 |
OS – ŽMB | 80000 | Bojkovice B | vše Ne 10:30 | ||
OS – ŽMB | 81603 | Bojkovice B | – | Vlčnov | So 14:30 |
OS-PA | 110000 | Kostelany | vše ÚZD | ||
OS-PC | 131301 | Orel Uh. Brod B | – | Vlčnov | 6.4.18 9:00 |
Nechválené termínové změny:
soutěž | č.u. | domácí | hosté | termín | důvod | |
OS – ŽMA | 71301 | Mařatice | – | Boršice | 1.4.18 13:30 | dohrávka podzim |
OS – ŽMB | 81005 | Vlčnov | – | Havřice | Pá 17:00 | nutný souhlas soupeře |
OS-PC | 132103 | Pitín | – | Suchá Loz | 10.5.18 16:00 | nutný souhlas soupeře |
OS-PC | 132304 | Pitín | – | Bystřice pL | 24.5.18 16:00 | nutný souhlas soupeře |
Soupiska Strání A – termín 15.3.2018
STK bere na vědomí odhlášení TJ Tupesy ze soutěže OS-A před zahájením jarní části soutěže. Všechny dosažené výsledky budou anulovány. Návrh pro DK: poř. pokuta 5000,- Kč dle RS čl.14/ tab. 2
STK bere na vědomí žádost 1.FC Polešovice o schválení náhradního hřiště pro jarní část soutěže
- 3.Doškolení trenérské licence „C“
TMK upozorňuje, že toto doškolení proběhne dne 19.3.2018 16.00 – 20.00 hod. v tiskovém středisku stadiónu 1. FC Slovácko
Přihlášení/ registrace lze pouze přes ELEKTRONICKOU PŘIHLÁŠKU : http://facr.coachmanager.cz/registrace-kurzu
– projít všechny nabídky a vybrat nabídku o kterou mám zájem ( Zlínský kraj -doškolení Uherské hradiště atd)
– vyplní přihlášku a odešle
– na email, který uvede v přihlášce mu přijdou pokyny pro platbu ( faktura )
– cena kurzu doškolení je 200,- Kč
Uchazeči o prodloužení Licence C si sebou na doškolení přinesou:
- starý průkaz licence C
- potvrzení o zaplacení školení
- podepsanou fotografii pasového formátu
U posluchačů, kteří včas neuhradí fakturu o zaplacení dojde automaticky k vyřazení ze seznamu přihlášených.
Kontaktní osoby :
Zapletal Petr – 605 251 704 email : zapletal@fotbal.cz
Franěk Pavel – 731 576 761 email : franek.pav@seznam.cz
Seznam trenérů , kterým skončila platnost C Licence k 31.12.2017 :
Uherský Brod – Nevařil Mgr. Josef, Mahdalík Jan, Odstrčil Libor, Pochylý Jiří, Flekač Jar., Pospíšilová ing. Klára, Mikliš Mir., Záhorovice – Michalčík Richard, Kočí Zdenek, Kubáň Jan, Šabršula Viktor, Bánov – Kotil Roman, Mahdal Dominik, Hauerland Jakub, Král Fr., Rapant Kamil, Zlechov – Výstup Petr, Velcr Mir.,Mikula Radovan, Kedra Jar., Vaněk Hynek, Suchá Loz – Baný Radek, Berka Josef, Rezek Ondřej, Dolní Němčí – Vlk Miroslav, Pochylý Marek, Huspenina Milan, Uherské Hradiště – Svoboda Roman, Hoferek Ondřej, Jankovice – Silná Kateřina, Silný Zdeněk, Bílovice – Slíž Petr, Valeš Petr, Traplice – Blecha Lad., Slavík Jar., Jalubí – Burián Marek, Gajdorus Tomáš, Popovice – Tureček Petr, Mimránek Lukáš, Havřice – Neděla Jiří, Maršálek Lumír, Jarošov – Hýža Pavol, Jančík Vojtěch, Praha – Valenta Jiří, Rada Tomáš, Velehrad – Březina Kamil, Březolupy – Haša Martin, Nedakonice – Šebková Monika, Korytná – Lekeš František, Uherský Ostroh – Novotný Ant., Přerov – Palinek Tomáš, Vlčnov – Kašpařík Petr, Luhačovice – Holík Pavel, Šternberk – Berka Marián, Topolná – Stuchlík Miloslav, Drslavice – Přecechtěl Přemysl, Bojkovice – Slavíček Milan, Tučapy – Šmit Roman, Ostrožská Lhota – Štergenich Patrik, Kostelany – Matejkovič Vlast., Častkov – Vašek J., Kudlovice – Zapletal Mir., Újezdec – Srník Josef, Staré Město – Psotková Kristýna, Tupesy – Martináková Věra, Rudice – Durďa Michal, Otrokovice – Kozubík Aleš.
- 4.Zprávy KM
Dne 11. 4. 2018 se ve Starém Městě na Rybníčku uskuteční v 16.30 hod soustředění okresního výběru UH. Sraz nominovaných 16:00. Výběr z těchto hráčů bude reprezentovat OFS UH na společném turnaji MTTM U12, U13 , které se uskuteční v termínu STŘEDA 25.4.2018 ve Starém Městě.
Nominováni jsou :
1. František Bačák Staré Město
2. Sebastin Habánik Bojkovice
3. Jakub Šobáň Uherský Brod
4. Patrik Mahdal Uherský Brod
5. Adam Koníček Hluk
6. Ondřej Zelený Staré Město
7. Filip Mach Staré Město
8. Petr Meindlschmid Uherský Brod
9. Petr Vlachynský Kunovice
10. Jakub Hájek Staré Město
11. Max Krajča Kunovice
12. Tobiáš Bozděch Kunovice
13. Aleš Karlík Prakšice
14. Samuel Ondrůch Strání
15. Martin Nemrava Hluk
16. Jan Gazdík Uherský Brod
17. Patrik Vacula Uherský Brod
18. Tomáš Důřil Uherský Brod
19. Robin Kolaja Nivnice
20. Tomáš Hoferek Nedachlebice