Meziokresního turnaje talentované mládeže Baťov
Ve středu dne 22.9.2021 se uskuteční ve sportovním areálu BAŤOV-Otrokovice nový ročník Meziokresního Turnaje Talentované Mládeže v kopané kategorie U12 a U13 za účasti OFS Zlín, Vsetín, Otrokovice a Uh. Hradiště.
Rozpis turnaje lze dohledat na web stránkách OFS v sekci aktuality a na facebooku .
Nominovaní hráči na základě výběru repre-trenérů OFS :
2009 –
Vlčnov – Maršálek Matyáš, Buchlovice – Bursa Eduard, Nivnice – Navrátil Adam, Újezdec/Orel – Gazdíková Adriana, Popovice – Potomák Samuel, Suchá Loz – Smetana Tobiáš, Bílovice – Strapina Marek, Dohnal Vojtěch, Jalubí – Němec Matyáš, Bíly Sasmuel, Velehrad – Tomčala Lukáš, Traplice – Mikel Jan, Tupesy – Duc Le Xuen, Kubíček Roman, Kostelany – Galas Sebastian
2010 –
Dolní Němčí – Zimčík Jakub, Soukeník Přemysl, Křivák Ondřej, Újezdec/Orel – Jančář Jan, Fojtách Maxim, Bulejko Petr, Staré Město – Dřímal Jakub, Křesťan David, Flýbor Adam, Hluk – Skuček Vojtěch, Mařatice – Máčala Tibiáš, Masařík Alex, Bojkovice – Neveselý Theodor, Uherský Brod – Gazdík Šimon, Jalubí – Šilc Matěj
Odjezdy autobus :
7.00 – od zimního stadiónu Uherské Hradiště
7.30 – Hluk ( náměstí )
7.40 – Vlčnov ( U Krále)
7.50 – Uh. Brod ( terminál autobusové nádraží )
8.15 – Bílovice
Otrokovice – Baťov
Rozpis turnaje :
Sraz na stadionu v místě konání turnaje do 9.15hod.
V 9.30hod. krátká technická porada, rozlosování turnaje /1-4, 2-3, 4-3, 1-2, 2-4, 3-1/
1.utkání 10.00 – 10.45 OFS ___ U12 v. OFS ___ U12 …….. : …….. hřiště 1
1.utkání 10.00 – 10.45 OFS ___ U12 v. OFS ___ U12 …….. : …….. hřiště 2
2.utkání 10.50 – 11.35 OFS ___ U13 v. OFS ___ U13 …….. : …….. hřiště 1
2.utkání 10.50 – 11.35 OFS ___ U13 v. OFS ___ U13 …….. : ……… hřiště 2
3.utkání 11.40 – 12.25 OFS ___ U12 v. OFS ___ U12 ……… : …….. hřiště 1
3.utkání 11.40 – 12.25 OFS ___ U12 v. OFS ___ U12 ……. : ……. hřiště 2
4.utkání 12.30 – 13.15 OFS ___ U13 v. OFS ___U13 ……… : …….. hřiště 1
4.utkání 12.30 – 13.15 OFS ___ U13 v. OFS ___ U13 ……… : ……. hřiště 2
5.utkání 13.20 – 14.05 OFS ___ U12 v. OFS ___ U12 ……… : …….. hřiště 1
5.utkání 13.20 – 14.05 OFS ___ U12 v. OFS ___ U12 ……… : ……. hřiště 2
6.utkání 14.10 – 14.55 OFS ___ U13 v. OFS ___ U13 ……… : …….. hřiště 1
6.utkání 14.10 – 14.55 OFS ___ U13 v. OFS ___ U13 ……… : ……. hřiště 2
15.00 – vyhlášení výsledků turnaje v obou kategoriích
Omluvy z důvodu zranění nebo nemoci hlaste prosím na :
Mgr. Ondřej Machala Franěk Pavel
Mobil:+420 605 287 499 Mobil. 731 576 761
E-Mail: o.machala@seznam.cz E-Mail: franek.pav@seznam.cz