Úřední zpráva č. 10
- Zprávy STK
Schválení výsledků
OP Jarošovský pivovar – výsledky 5. kola schváleny dle IS
2021722A1A0505-Babice-Kněžpole – nedostatky v ZoU ze strany R – předává se do KR
2021722A1A0502-Jarošov-1.FC Slovácko C – nepotvrzený ZoU VM D+H – technický problém při uzavírání ZoU
OS A – výsledky 5. kola schváleny dle IS
OS B – výsledky 5. kola schváleny dle IS
OS C – výsledky 5. kola schváleny dle IS
2021722A2C0506-Starý Hrozenkov-Rudice – neuvedeno prohlášení „COVID“- R se předává do KR
OP dorost – výsledky 3. kola schváleny dle IS
2021722C1A0305- Babice-Mařatice – nepotvrzený ZoU H – Mařatice 100,– Kč (RS čl. 15 Tab. 2)
- Termínové změny
- Schválené:
Soutěž |
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Původní termín |
Nový termín |
Popl. |
||
OSP-C |
G2C0102 |
Bystřice p.L. |
: |
Březová |
26.8.21 17:00 |
9.9.21 17:00 |
D |
|
OP – PSA |
G1A0102 |
Kunovice |
: |
Mařatice |
30.8.21 16:00 |
6.9.21 17:00 |
D |
|
OP – PMA |
H1A0102 |
Kunovice |
: |
Mařatice |
30.8.21 16:00 |
6.9.21 17:00 |
D |
|
OSP-B |
G2B0105 |
Babice |
: |
Huštěnovice |
29.8.21 10:00 |
7.9.21 17:00 |
D |
|
OSŽ-C |
E2C0102 |
Prakšice |
: |
Havřice |
29.8.21 13:30 |
14.9.21 16:00 |
D |
|
OSP-A |
G2A0101 |
Buchlovice |
: |
Boršice |
29.8.21 10:00 |
7.9.21 16:00 |
D |
|
OSŽ-B |
E2B0105 |
Babice |
: |
Tupesy |
29.8.21 10:00 |
28.9.21 10:00 |
D |
|
OP |
A1A1205 |
Jarošov |
: |
Prakšice |
17.10.21 14:30 |
28.9.21 15:00 |
150 |
D |
OP |
A1A0101 |
Březová |
: |
Záhorovice |
31.10.21 15:00 |
30.10.21 13:30 |
150 |
D |
OSŽ-A |
E2A0204 |
Osvětimany |
: |
Buchlovice |
4.9.21 10:00 |
28.10.21 10:00 |
D |
|
OS-B |
A2B0803 |
Hluk B |
: |
Ostrožská Lhota |
19.9.21 15:30 |
18.9.21 15:30 |
150 |
D |
OSŽ-A |
E2A0205 |
Uh. Ostroh |
: |
Ořechov |
5.9.21 10:00 |
16.9.21 17:00 |
D |
|
OPŹ-mladší |
F1A0201 |
Orel Uherský Brod |
: |
Újezdec |
5.9.21 15:30 |
28.9.21 10:00 |
H |
|
OSŽ-B |
E2B0405 |
Jarošov |
: |
Jalubí |
19.9.21 13:00 |
28.9.21 12:00 |
D |
|
OP – D |
C1A0402 |
Bánov |
: |
Babice |
5.9.21 13:30 |
5.9.21 13:00 |
D |
- Neschválené:
OS-A |
A2A0103 |
Mařatice |
: |
Traplice |
3.10.21 10:15 |
3.10.21 15:00 |
Nutný souhlas |
OSŽ-C |
E2C0506 |
Nivnice |
: |
Suchá Loz |
26.9.21 12:30 |
28.9.21 10:00 |
Nutný souhlas |
- STK upozorňuje, že se bude zabývat pouze změnami, které jsou řádně evidovány v IS FAČR.
- Aktuální znění hygienicko-epidemiologických opatření pro pořádání amatérských soutěží FAČR je k dispozici na: fotbal.cz
- Oprava ÚZ č. 7 – střídání hráčů:
- V kategorii dorostu a žáků je povoleno opakované střídání po celou dobu utkání.
- V kategorii dospělých je v Okresním přeboru Jarošovský pivovar povoleno střídání 5 hráčů
- V OS M je povoleno opakované střídání do 80. minuty hrací doby. Od této doby je povoleno střídání maximálně 2 hráčů, s tím, že toto střídání rozhodčí uvede do ZoU.
- V zápasech Okresního poháru mužů Jarošovský pivovar je povoleno v 1. a 2. kole opakované střídání(obdobně jako v OS M). Ve čtvrtfinále, semifinále a finálovém zápase je povoleno střídání 5 hráčů.
- Zprávy KM
- Schválení výsledků:
OSŽ A- výsledky 1. kola schváleny dle IS
2021722E2A0102-Ořechov-Osvětimany – utkání nehráno -avizované přeložení utkání ze strany Osvětiman-Osvětimany dodají dohodu se soupeřem prostřednictvím IS nebo v písemné formě s potvrzením soupeře
OSŽ B – výsledky 1. kola schváleny dle IS
2021722E2B0101-Topolná-Nedachlebice – odloženo – Nedachlebice zadat novou změnu o termínu do IS
OSŽ – C – výsledky 1. kola schváleny dle IS
OP Ž ml. – výsledky 1. kola schváleny dle IS
Byla provedena kontrola ZoU v kategorii přípravek, zjištěné nedostatky byly s oddíly řešeny individuálně
- Při kontrole ZoU bylo zjištěno, že není uváděno prohlášení o kontrole bezinfekčnosti všech osob, uvedených v ZoU, tak jak to vyžaduje aktuální opatření pro pořádání amatérských fotbalových soutěží.
Vedoucí obou mužstev nahlásí přiřazenému rozhodčímu své telefony a organizátor utkání je povinen do ZoU uvést, že byly splněny podmínky pro kontrolu bezinfekčnosti!!
- KM upozorňuje oddíly, že při schvalování termínových změn maximálně, a to nad rámec SŘ FAČR, vychází oddílům vstříc. Je však nutné, aby ze strany oddílů byly změny zadávány do IS, pokud možno, v době co možno nejkratší po zjištění nutnosti změny utkání. Je potřeba rovněž komunikovat se soupeřem, aby změnu neprodleně potvrdil.
Pokud se utkání odkládá v den zápasu je možné tuto dohodu potvrdit v zápise o utkání.
KM, potažmo administrátor IS musí být o každé změně informováni, tak aby bylo možné termín v IS změnit a vygenerovat nový ZoU.
- V soutěži přípravek z důvodu nezveřejňování tabulek/výsledků (nařízení VV FAČR ) nadále platí, že se nebude do zápisu uvádět výsledek utkání dosažený na hřišti (v ZoU bude vždy 0:0). Ostatní náležitosti – hráči, hrací doba, pořadatel, vedoucí mužstva, uzavření zápisu domácí/hosté/rozhodčí atd. musí být uvedeny.
- Hrací čas v utkání žáků-upozornění
KM upozorňuje oddíly, že hrací čas u žáků je:
v soutěžích OS Ž A, B, C 35+35 minut
v soutěži OP Ž ml. 30+30 minut
- Pohár OFS žáků AutoRavira cup. . Formát 10+1, kluby, které hrají formát 7+1 se mohou pro tuto soutěž výjimečně sdružit. Platí však, že poháru se mohou zúčastnit pouze mužstva, hrající okresní soutěže a která nemají sdružený start s mužstvem, které hraje krajské soutěže. Termínové změny u poháru budou bez poplatku Zatím přihlášeni: Hradčovice, Mistřice, Popovice/Vlčnov, Uh. Ostroh, Nivnice, Přihlášky do poháru žáků je možno doručit do 15.9.2021.
- Ve středu dne 22.9.2021 se uskuteční ve sportovním areálu BAŤOV-Otrokovice nový ročník Meziokresního Turnaje Talentované Mládeže v kopané kategorie U12 a U13 za účasti OFS Zlín, Vsetín, Otrokovice a Uh. Hradiště.
Nominovaní hráči na základě výběru repre-trenérů OFS :
2009 –
Vlčnov – Maršálek Matyáš, Buchlovice – Bursa Eduard, Nivnice – Navrátil Adam, Újezdec/Orel – Gazdíková Adriana, Popovice – Potomák Samuel, Suchá Loz – Smetana Tobiáš, Bílovice – Strapina Marek, Dohnal Vojtěch, Jalubí – Němec Matyáš, Bíly Sasmuel, Velehrad – Tomčala Lukáš, Traplice – Mikel Jan, Tupesy – Duc Le Xuen, Kubíček Roman, Kostelany – Galas Sebastian
2010 –
Dolní Němčí – Zimčík Jakub, Dřímal Jakub, Křivák Ondřej, Újezdec/Orel – Jančář Jan, Fojtách Maxim, Bulejko Petr, Staré Město – Dřímal Jakub, Křesťan David, Flýbor Adam, Hluk – Skuček Vojtěch, Mařatice – Máčala Tibiáš, Masařík Alex, Bojkovice – Neveselý Theodor, Uherský Brod – Gazdík Šimon, Jalubí – Šilc Matěj
Odjezdy autobus :
7.00 – od zimního stadiónu Uherské Hradiště
7.30 – Hluk ( náměstí )
7.40 – Vlčnov ( U Krále)
7.50 – Uh. Brod ( terminál autobusové nádraží )
8.15 – Bílovice
Otrokovice – Baťov
Omluvy z důvodu zranění nebo nemoci hlaste prosím na :
Mgr. Ondřej Machala Franěk Pavel
Mobil:+420 605 287 499 Mobil. 731 576 761
E-Mail: o.machala@seznam.cz E-Mail: franek.pav@seznam.cz
Zprávy DK
Rozhodnutí DK je uveřejněno na: